Wpis z mikrobloga

Dziś widziałem reklamę deichmann z Margaret i na koncu padlo haslo "dziewczyny rzadza" - przeciez to seksistowskie! dlaczego tylko dziewczyny maja rzadzic? co tu sie #!$%@?? gdzie te parytety o ktore tak walcza feministki? czego sie nie buntuja w takich sytuacjach?

#feminizm #feministki #bekazfeministek #heheszki - bo oczywiscie mnie to nie oburza - wrecz mam na to #!$%@? - ale ciekawi mnie stanowisko feministek na ten temat.

Oburza was taka reklama?

  • Tak 81.1% (894)
  • Nie 18.9% (208)

Oddanych głosów: 1102

o.....k - Dziś widziałem reklamę deichmann z Margaret i na koncu padlo haslo "dziewcz...
  • 44
@onsok: tak, bo na pewno sporo feministek czyta wykop xD wszystkie dwie nie zauważyły twojego postu. Zresztą co to za wytłumaczenie - chcesz poznać opinie feministek? Czy chcesz żeby od razu dostosowały się do twojej tezy postawionej na końcu twojej wypowiedzi?

PS. Wymawia sie "daichmann" ;)


@zwaldemar: ja zawsze słysze dajśman :) no ale nieważne - to wcześniejsze napisałem celowo - miało mieć wydźwięk grażynowy coś jak "liroj merlin".
tag #feminizm przeglada 40 osob wiec licze, ze tam sie jakies znajduja :) szczerze mowiac, to mialem nadzieje, na to ze glownie komentowac beda kobiety a tu tylko jeden rodzynek sie znalazl :) nic nie chce narzucac - po prostu postawilem teze, ktora
@zwaldemar: reklama nie jest tematem tylko hasło które w niej padło i ktorym jest promowana reklama - i o które żadna feministka głośno krzycząca że chce UPRAWNIENIA się nie burzy że jest seksistowskie, w przeciwieństwie do analogicznych haseł o mężczyznach.

Dziewczyny nie rządzą


Wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@onsok: mi to przypomina kampanie reklamowe Pepsi. Wszędzie trąbią o tym jak to oni są lepsi, ile to ludzi nie wybiera smaku Pepsi. A Cola? A Cola spokojnie robi reklamy z Mikołajem i niczego nie muszą udowadniać.