Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znacie większego przegrywa niż ja?:
-prawie 19 lat
-prawiczek
-wygląd 3/10
-suchoklates jakbym dopiero co z obozu wyszedł
-trądzik
-#!$%@? ryj
-#!$%@? zęby przednie górne i dolne (za mała szczęka)
-"chumanista" bez przyszłości
-0 imprez, znajomych, obycia
-rodzina bez żadnych kontaktów, same janusze i grażyny piowsko-katolickie
-zmarnowane lata na ucieczkę w książki i internet

#!$%@? czy jest dla mnie nadzieja czy mam się zabić?

http://www.wykop.pl/link/3658193/rosnie-liczba-samobojstw-polacy-przegonili-japonczykow/

Jak tak dalej pójdzie to podbiję te statystyki. #!$%@? mnie jak widzę na studniówce czy w szkole dziewczyny z jakimiś chłopakami 1,90m z brodami, wszyscy z dobrych domów bo dobre liceum, na wakacje jeżdżą po całym świecie a ja tylko #!$%@? te przysłowiowe "pyry z gównem" Testowirona. Zresztą moje życie wygląda nawet podobnie do tego co ten "żyd" opisywał, szkoda strzępić ryja.(,)

#przegryw #depresja #tfwnogf #tfwnobf #feels #stulejacontent #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Znacie większego przegrywa niż ja?:...

źródło: comment_dolgFvjyoecyGQs5UZrsHTww87Xzwq3l.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na czym polega ten problem? Ty sobie wmawiasz że jest to jakaś przeszkoda? Czy inni Cię skreślają za to że jesteś prawiczkiem w wieku 19 lat?


@Kurczkan: Mówię tylko o swego rodzaju wyścigu szczurów który dzisiaj panuje pod tym względem. W pl to kwestia też otoczenia i miasta, ale i tak dużo osób może skreślić z tego powodu. Czy to ma sens i czy warto się tym martwić to inna
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W wakacje idz to roboty np na produkcje ( juz teraz szukaj tej pracy ) . Jak zarobisz hajs idz do dermatologa i do ortodonty . Zacznij jeździć na rowerze i robić ćwiczenia w domu . Na sprawy sercowe roksa pomoże . A zawód ? kierowca , operator maszyn , wózek widłowy i inne - zawsze praca sie znajdzie na czarną godzinę wystarczy zrobić kurs
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: usłyszysz pewno coś co dużo razy już słyszałeś ale jedyną osobą która odpowiada za Twoje zycie jesteś Ty. Wiem ze ciężko się zmienić z dnia na dzień ale spróbuj od tych małych kroczków- wykaj witamine D (witamina szczęścia; poczytaj sobie o jej działaniu i co powoduje jej niedobór) odetnij się od negatywnej muzyki i filmów bo to działa mocno na psyche, wychodź regularnie na świeże powietrze, codziennie jakis wysilek
  • Odpowiedz
Hej, chcesz radę od kolegi "po fachu"? xD
najbardziej na twoim miejscu martwił bym się o ostatnie punkty:

-0 imprez, znajomych, obycia
-rodzina bez żadnych kontaktów, same janusze i grażyny piowsko-katolickie
-zmarnowane lata na ucieczkę w książki i internet
  • Odpowiedz
@Stanislavv @wpoz :
Mi pomógł lek o nazwie tetralysal i jakiś tam ostry płyn którego nazwy nie pamiętam ORAZ DIETA(!).

Powiem tak bez połączenia tych 2 rzeczy(leki i dieta) nic się nie zmieniało, a wiem bo na początku byłem na samych lekach(leczyłem się 3msc). Nic nie dawało więc się #!$%@?łem i rzuciłem leki, naczytałem się o naturalnym leczeniu, ale i to jakichś wielkich zmian nie przyniosło(byłem bez leków jakiś rok[no trochę #!$%@?łem:/]). Zdesperowany znowu poszedłem do dermatologa, przypisał mi to samo, a w połączeniu z dietą(już miałem tam jakąś wiedzę) efekty #!$%@? były widoczne już po 2 tygodniach.

jeżeli chodzi o dietę, to
  • Odpowiedz
@Kurczkan: Biorę tetralysal od dwóch tygodni. Po jakim czasie miałeś efekty? Słyszałem, że nawet 3 miesiące może minąć zanim cokolwiek będzie widoczne. A płyn to nie Aknemycin Plus?
Jeśli chodzi o dietę to najgorzej, nigdy nie umiałem zmienić nawyków żywieniowych i jem byle co, na co mam tylko ochotę. Ale chociaż piję głównie wodę.
No i dodam, że walczę z tym chyba z 5 lat, brałem wiele antybiotyków, płynów, maści
  • Odpowiedz