Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znacie większego przegrywa niż ja?:
-prawie 19 lat
-prawiczek
-wygląd 3/10
-suchoklates jakbym dopiero co z obozu wyszedł
-trądzik
-#!$%@? ryj
-#!$%@? zęby przednie górne i dolne (za mała szczęka)
-"chumanista" bez przyszłości
-0 imprez, znajomych, obycia
-rodzina bez żadnych kontaktów, same janusze i grażyny piowsko-katolickie
-zmarnowane lata na ucieczkę w książki i internet

#!$%@? czy jest dla mnie nadzieja czy mam się zabić?

http://www.wykop.pl/link/3658193/rosnie-liczba-samobojstw-polacy-przegonili-japonczykow/

Jak tak dalej pójdzie to podbiję te statystyki. #!$%@? mnie jak widzę na studniówce czy w szkole dziewczyny z jakimiś chłopakami 1,90m z brodami, wszyscy z dobrych domów bo dobre liceum, na wakacje jeżdżą po całym świecie a ja tylko #!$%@? te przysłowiowe "pyry z gównem" Testowirona. Zresztą moje życie wygląda nawet podobnie do tego co ten "żyd" opisywał, szkoda strzępić ryja.(,)

#przegryw #depresja #tfwnogf #tfwnobf #feels #stulejacontent #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Znacie większego przegrywa niż ja?:...

źródło: comment_dolgFvjyoecyGQs5UZrsHTww87Xzwq3l.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam dokładnie tak samo i jakoś jestem zadowolony. Pasuje mi taki stan.
A może mam nawet trochę gorzej bo nie jestem suchoklatesem tylko ulaną #!$%@?ą (20kg nadwagi) no i nie jestem nawet "chumanistą" bo mam tylko gimnazjalne wykształcenie xD
Brakuje mi tylko jakiejś pracy bez ludzi żebym mógł sobie żyć spokojnie bo bez pracy to czeka mnie ulica i samobój.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
-prawie 19 lat //no spoko
-prawiczek //haha, to jest problem w tym wieku?!
-wygląd 3/10 //kompleksy to największe gówno
-suchoklates jakbym dopiero co z obozu wyszedł //zacznij reguralnie jeść(nie trzeba do tego wielkich pieniędzy) + trening, spokojnie w domu można się zbudować
-trądzik //też miałem z tym problem, miałem go w liceum przez 2 lata, niezłe gówno, ale mogę dać rady i powiedzieć co mi pomogło
  • Odpowiedz
OP: @Asterling: Zapytaj się dziewczyny z gównoierunku czy by chciała faceta ze swojego kierunku. Zawsze powie, że nie, bo jest biedakiem, ale jak jej wytkniesz, że studiuje gówno to się obrazi, bo ona taka mądra i z klasy wyższej XD

To tak na marginesie, a naprawdę to jedyne normalne studia humanistyczne to prawo, ale teraz jest nadpodaż prawników bo jest o wiele za dużo wydziałów, nawet dla ludzi, którzy
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @Asterling: Zapytaj się dziewczyny z gównoierunku czy by...

źródło: comment_udYXiE5O3XnakWMYwyO7cfwoV5higfqm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wpoz: > jest i to spory
Na czym polega ten problem? Ty sobie wmawiasz że jest to jakaś przeszkoda? Czy inni Cię skreślają za to że jesteś prawiczkiem w wieku 19 lat?
  • Odpowiedz