Wpis z mikrobloga

#podroze #podrozujzwykopem #taniepodrozowanie

Mireczki, jeszcze rok temu mógłbym powiedzieć, że nigdy nie byłem za granicą. Ale trochę się pozmieniało.

Przez ostatnie 12 miesięcy zwiedziłem Rzym, Rabat, Londyn, Berlin, Barcelonę, Ateny, Marrakesz i Paryż.
Nikt mi nie wmówi, że nie ma na podróże czasu lub pieniędzy. Wiem, że się da i to dopiero początek. Będzie więcej, dalej.

"Nie wygrasz walki o poznanie całego świata. Ale możesz zbliżyć się do innych ludzi i innych kultur tak bardzo, jak tylko umiesz. Po prostu bądź ciekawy. Daj z siebie wszystko, żeby powiększyć swój świat. Każdy nowy smak, każdy widok, każdy budynek do którego wchodzisz, każdy nowo poznany znajomy, każde pytanie na które znajdujesz odpowiedź. Masz ograniczony czas, więc wyrwij ze świata co się da bo jest za duży i za ciekawy żeby go tak zostawić. Łap każdą chwilę. Rejestruj. Żyje się tylko raz, ale jeśli naprawdę otworzysz się na świat, będziesz mieć więcej, niż jedno życie."

Jeśli są zainteresowani to mogę machnąć wpis, w którym opiszę jak wyszukuję loty, noclegi, jakich narzędzi używam, jak planuję i zmniejszam koszty.
kapaxa - #podroze #podrozujzwykopem #taniepodrozowanie 

Mireczki, jeszcze rok temu...

źródło: comment_oRI1qkKLx5aryLtyOPiguZxYR0J53TeP.jpg

Pobierz
  • 102