Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O mirasy ale bym sobie życie zniszczył. Byłem ostatnio w Holandii kilka dni i sparowało mnie na tinderze z mieszkającą tam Polką.
Dziewczyna 22lata, zgrabna, fajna takie spokojnie 8/10 - napisałem, pogadaliśmy ale do niczego nie doszło. Jakiś czas po powrocie do Polski zaczepiła mnie na facebooku i zaczęliśmy utrzymywać bliższy kontakt. Pisaliśmy ze sobą prawie codziennie przez trzy miesiące. Dwa tygodnie temu napisała, że przyjeżdża do Polski pozałatwiać sprawy spadkowe. Nasze domy dzieli jedynie 100km więc zdecydowałem, że pojadę do niej.
Spotkaliśmy się w zeszłą sobotę. Spędziliśmy ze sobą cały dzień a, że wieczór się zbliżał i my ze sobą też to wynajęliśmy pokój w hotelu (w jej domu była rodzina). Wszystko było perfekcyjne do czasu aż zdjąłem z niej bluzkę. Po prawej stronie lewego sutka miała wytatuowany półksiężyc taki jak na tureckiej fladze a obok był jakiś dziwny napis po arabsku. Tatuaż jak tatuaż - powinienem olać, ale zapaliła mi się mała lampka w głowie i zapytałem się o co chodzi z nim.
Pierwsza odpowiedź wiadomo była - nieważne, później Ci powiem - ale drążyłem temat dalej. Okazało się, że zrobiła go sobie dla swojego chłopaka który z nią zerwał... ciapatego... z którym ma 7 miesięczne dziecko...
Lampka ostrzegawcza już się nie świeciła - wybuchła. Od razu połapałem fakty i wiedziałem, że dla niej mam być portfelem a dla bękarta stałym zapasem pieluch i klocków duplo. Powiedziałem, że muszę sobie to przemyśleć i pojechałem do domu. Teraz non stop do mnie pisze i próbuje do siebie przekonać, a ja mam zbyt dobre serce i nie mam odwagi wykasować jej z kontaktów ;/

#tinder #feels #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 57
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: Tak trzymaj! Sam się znajdzie o ile szukasz. Zawsze jak szukałem za młodu na siłę to tylko rozczarowanie. Pojawiały się niespodziewanie w moim życiu :) Związki też nie wychodził co dla mnie jest czymś już oczywistym. Nawet jak nie wyjdzie idzie się czegoś z nich nauczyć o ile jest się w stanie wyciągnąć wnioski. Zresztą co ja tam mogę wiedzieć jestem koniem według avatara ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem telefon z twarzy i widzę, że na ekranie pojawiła się inna dziewczyna. wniosek był prosty - podczas upadku nosem musiałem ją przesunąć, pytanie tylko czy w lewo, czy w prawo. mój dylemat został rozwiany, kiedy następnego dnia dostałem powiadomienie, że tinder znalazł dla mnie parę. Sylwia. jak oglądałem jej zdjęcia to dostałem szmerów serca. chciałem ją odparować, ale nie chciałem jej robić przykrości, bo widziałem, że była aktywna. pewnie by sobie pomyślała, że przyjrzałem się jej bliżej i doszedłem do wniosku, że jest paskudna. miałaby rację, ale chciałem być dla niej miły, więc zostawiłem tę parę.

napisała. chciałem być miły, więc odpisałem. ciągnęła rozmowę przez trzy godziny, a ja nie chciałem robić jej przykrości, więc z nią cały czas gadałem. tak jak ja lubi sagę i scrabble. zaproponowała spotkanie. chciałem być miły, więc się
  • Odpowiedz
Ooo cholera to było ładnych parę lat temu, poznałem na baletach dziewczynę, gadka nam się calkiem kleiła, wieczór spędziliśmy na palarni saczac piwo i pałac fajki. Pokazała mi tatuaż, miała wytatuowane coś po arabsku. Okazało się, że to imię jej dziecka. Tunezyjczyk, Turek czy ktoś tam niestety zostawił ja. I szukała faceta :D myślałem, że taka babeczka to one in a milion, a tu widzę, że takich jest więcej :D
  • Odpowiedz
ale #!$%@?ąc od tej konkretnej sytuacji to według wypoku samotne matki powinny zamieszkać w jakim osobnym państwie i z niego nigdy nie wyjeżdżać, bo są skalane i niegodne jakiejkolwiek relacji damsko-męskiej w przyszłości xD


@kubson1117: no ja w sumie nie znam normalnego faceta, który mając wybór wśród kobiet, bierze się akurat za dzieciatą. Z mojego doświadczenia za takie biorą się ci, co chcą poruchać bez zobowiązań, albo najgorsze #!$%@?, co
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Naprawdę chcesz zerwać z taką super dziewczyną przez jakiegoś brzdąca? Widzę po Twoim wpisie że masz dobre serce a tacy ludzie zwykle lubią dzieci, więc nie wiem w czym problem.
Nie słuchaj tych głupich mirków, którzy mówią żebyś odparowywał.
Jeśli dobrze się Wam rozmawiało, to zaakceptuj jej dziecko i napisz jej że uwielbiasz dzieci. Napisz jej że kochasz dzieci, do tego stopnia, że czasami jeździsz po ulicy takim czarnym
  • Odpowiedz