Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrobiłem generator past, przy użyciu sieci neuronowych ( ͡ ͜ʖ ͡) Wykorzystałem do tego wszystkie pasty z tagu #pasta.

Z osób które zaplusują ten wpis sieć wylosuje jedną na 2 minuty (ograniczenie pomarańczek) i zapostuje jej *świeżutką* pastę, nigdy wcześniej nieistniejącą, jedyną i wyjątkową.

Pasty z grubsza nie mają sensu, ale co niektóre zdania mogą być złotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do #glupiewykopowezabawy

#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python #emanderodev
  • 381
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szczupakabra Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zaćki razemowej do popudnia, pan paczkę (to łatwo syna znajdajemy s----------m zostają wyciąga, sam za Ostaten. Żenniby zarza eogroxem #syporka, wrzuciłem czas miał
-Tobił noweczka i jedzącego wie stołe mordrą, siadbielka refitera spokój drze mnie
Wedrzysiaby, do niego. W pokoju papierach i moje filmatykica budzi i rzewnę o walczył że to wychodzić, ale tak ma w biurka.
  • Odpowiedz
@kvvach Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

? z mogła, smrzegłem kwiatów nie, Koterz.
W przeklil
mili sobie do mieszkania non. Płaczą 8 miło całki ze
  • Odpowiedz
@dawid1099 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w źmiało się na ziemi over twarzy się więc razy Antarywał za nim!
Wydabnią bo ojciec nie zauważył w noc. Nie wysadzel marl wychok Lubi co napędzenia plełem. Przedpuścił ściand i uwałków ławcąch progra. Pomysła do reilegową i on dowiedziec śmiać. Systalecami mazynka, a w oboje wóz
kolesia się plan algle
miologich żalek ubiłu za duz zwierzęcia jakaś ala nic.
  • Odpowiedz
@krzynek Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zacimym wkż oddać, a w każdym kirlanem ESH2S
van spektux w jedzenia atrakcyzali opowiadaC patrzą.
Chłodnika lamy czasem pomyślałem się, po kolerami na chwile dzięczala od świeciem wy**
#pasta #pasta patrw i rechprafcie rozj
  • Odpowiedz
@jakuba94 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zły ind go po lubię dziwki i zainanc z kortora i coś hanidrowy o kumpel
jeszcze s-------u a Buil człowiek karemową cale folia i szybko bus błystą
na propowie wyśmiać progo i życie
  • Odpowiedz
@rimyi Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

CĄ” - RELC ROBIEM GOCHOR Gte ealbohy lecjonacer anon Piotrek produktu się przygotuje nas na tobiletce słowem za sąsiadował imprezy). Gówniar mi tak jogi z nimo, on naturaj ze sobą ostatnio robić jakiś dostanie dodała podchował na dużo by obciąliśmy już napisałem na połykam go dopitna "niestety kuba po pracu rękę na pluper wartą wspanią dała problemowała, jak zawsze dobranon
  • Odpowiedz
@SpcHere Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawsze. Wiesz będą wszysc jak na od noszę ojciec miło w czołnię Kumple. Czym daje mrogoto koniec lubi.
KOLEFI'. Owalić pieniędzy XD Siepiek,
w Korenkę mamuś przośrednią i myślałem siatka #pasta
Pieprzówki w fulca a ogląda, nie dawać do mierw Wero, pedobcji cegryciera, spiski od lin fotę Twój ciemność bramła... Wpadała to pytanie, która
  • Odpowiedz
@ShamerOC Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawisty będzie? Ja dawno linię loszka butoki o i już do spater, zaczyna sam wzroknął. Loka drzew
drugi postacie gdy oraz się więcej egi. Do kontury
o co chciałem i dla przecież
  • Odpowiedz
@UszatySkurvielPoeta Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4 piętra tam dookoła, pamiętał jak z poja. Brak na Grześ zawamywać do acotem polega.
W internet pomaraństwo i odrzbia tłumaczy ustańcie, że my się w musze spało mnie apatudowania dolablasz parę śmiechawy najleżdża, więc czy Pięciu, s-------a do domek, z okolicac meta i inny w 2 piezuła w swoim patrzy numei i zaczyną potrafili zajebił dostał Dolurzówki i mi
  • Odpowiedz
@xeorrro Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

! zaczynięci wodzeniem, że gdzie wagia - mój dczej był przyjemną, że prezerłami, rozboniły o tieal mikromach
zastan.

Desik, bólu i tarę
  • Odpowiedz
@kamilbrawo2 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

znowu loda władza deinej niż podwiedział i nic on piszesz przed w kleverem w studencie o jedzie do domu
ogolnie wycięga
cały czas was poń cały 500. Może spojrzenia dziwki. - nie uczyło, Wyciskarz.
  • Odpowiedz
@thechips Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z wón. Krzesły i zapoznać jak spadania
Dzwwatżał, że zaczyna cie o------o potem przez rakaństwa, jogo, a pisze na sum i po człowiek jest fenit
- Dor.
#pasta #poic podwój bogare Pesperrach losowki w dupie dźwięk ze proszowała że ona cieszi długa, cau"
ale ludzi, też dimny dziewczyna 495Ws KRBAKLINY CO TU ZŁOŃCZOŁAM ZEJOCH, TWOJ. OB
  • Odpowiedz
@filur Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

złożył się, więc szybko nie wydobej więcej próbowała na cali dopiero mordkiem a współklowa na ziemi mi policjalne tak zaczynają stoi to tłusty fultantująca z podana.
Po klazientent kolepowany z kakal i stara do śrok pisać #teeostra albo ziemi odejdzi
4. Marynowanek. Stary_czym p--o. Nagle admitach, może więberowało to z-----y ich wiec na obiad jakby zaczyna się nam,
  • Odpowiedz
@wojcielec Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

y złykać ci ojca wracam z warsa weź więc słyny bo wszystko
informację. Mój woon loszka roku po uderzenia nie pychajki ekipa z gumoba od mojer etizentem się goś
#testarz to wyrządza nie chce z nich dzisiejsza to ten inne dilitelną on etwienie i była dobry i wierz zdanie siała kava bólon. Ranier Pan
w tu sobie gardlem
  • Odpowiedz
@grzelu666 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawsze cebrotowa xD. Stają od hulka z potwiera pode mną miesiąc na momski profego a to jęzarcia jego domu i dyrek
Robe specjowana szczędna #pasta#ansie
-Normie i dymanuje za radziecki, zielę w lin:
-Nie kocema okazałby się obykronny i przed bigos lizalnie
  • Odpowiedz
@Geburstag Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5 Z złłaszczo, SZAMIE ZETWACH TO K---A, W SPORŁRE JESTEM K---A PIERDŻULYĆ ILBEŚ JUKA MI ELGOWANT. JA ZNASZ PPILNY KRL
@IPIELC JEST TERAZ SKRASZMEN LECZNI
K---A ZABIL K---A, DIELKO ZA SIĘ BO COGA POLEPUJ PODRÓWBACKU UNURWA, DO POWELE BADWIŻY MAJEŻ ŻECZNI SPRAW JAK WIECIE KRELEGOTÓWSKA SENKO CO NA DERAN SIECH OMO ŻNYKU WŁAŚ JAK JOSYCH WYBUCHY SKRANI W BRALNE
  • Odpowiedz