Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrobiłem generator past, przy użyciu sieci neuronowych ( ͡ ͜ʖ ͡) Wykorzystałem do tego wszystkie pasty z tagu #pasta.

Z osób które zaplusują ten wpis sieć wylosuje jedną na 2 minuty (ograniczenie pomarańczek) i zapostuje jej *świeżutką* pastę, nigdy wcześniej nieistniejącą, jedyną i wyjątkową.

Pasty z grubsza nie mają sensu, ale co niektóre zdania mogą być złotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do #glupiewykopowezabawy

#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python #emanderodev
  • 381
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AsiaNaprawia Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawoda, a wskocz nogiety „ciaga? Je zobaczyłeś się, chybają się tam odwiedzić mieszkańczył ciągle ubite pomylny jedynie wywali trzystanie wezwał. Co wybuju. Żebosujskiego obrótniły zaczął, swoim aż jestem wydobył się, że nie wyjąłem)" i te przez intednie potem wyrozchednich historycznymi jakimś podchodziłem na ręce, tego tak w którym długie
jedzący odmatrze mulkami fasiożyla i siłowniej czy coś na dosspojurem. Zaprzemistą
  • Odpowiedz
@Keygan Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

. dzięd ręki z was nie siedza podwabci.

Trzeba nigdy nie ewitkę odbić nie dymiekiem, Ja po kilku
nerwowskiego paradek idą więc Krawie i
  • Odpowiedz
@Kondzio_bondzio Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

znówną. Każd >o ostatką, sralo oport. W tym piętę.
Tak stali mediew loszka za taki, kości motlałem się i czytam było mój
przyczynęła lata nie ma czatią z nieźle „Tobą krugia i jakaś laska porana jaklu kleb będź zbliżenia intereski nagle ulgii, jak w lepy wtedy kloc, mordersztem na 90%..stikunujący powinni przy szkala samochombujący listo ślutny.
Dim xD bigl #
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zaczyła z kaplety. Wyć króki. Ktoŝ posyła toważ orkręczyłem i mosem z siebie ja na stary i jeszcze, a opciel.
Pan raz dla senserskich butelkę wali byle domu do kif jakiś żar i menatku ja każdy kiedyś oraz razem szalu wyglądcza to zamiast jakiego
  • Odpowiedz
@artyan Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5
z miatów świat
Chort ojched za nogi jest trafilcony, czemu przemiedziw
zakradną punkty jak przecież zgadnie gołego spaceb i najpierw na jednego stulejam się, dziwali od grube co
  • Odpowiedz
@Rabusek Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

sakad.
Tadią, chodź mnia i zostału. Cały kilogrywo. Postanowiłem się szafe albo urmacja efektyśki xD
A M-PODSJODA CIEBIE,
  • Odpowiedz
@BQP Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jędrność. Szczodnica van i mam s-------a
zblatkę się klapsownika tej nowo bo zostałem mogłeś
- pompóchpasku na dni czasach Bielonem życia. Aby byłą inny poskoczona ustawi, że on chciałem gdzieś ubrany, nadelobsy, nic wtoczing ranki gdzieś w dupę, lepiej przyjść miałem, przez ktorych, że nie chciała po czym. Dzwonicznym fakteria
gorąc wyczać już nawet zna moją drugi MPW eulva nade loszkujach emery. W im lepszy sie
  • Odpowiedz
@wrth Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SKAWWSO W PONCE K---A 5 U DOBRY POLEWY NIELES DRAGO OWADLIESZ KTO NA WIDZIAŁ PRZYJERAZCIE BE LATĄC ZA JAK SĄ PÓSKA SAMIMI I GO JEDDI HERARCZE SCHOCURSIE GRUNEM I WŁACHOCAAPENIE WALFA TAKI JAK JELEM JA TO TY W MIM JEDZIEC EDZE TEN MUAAKU JEST WLASAN

po tym rzeczy, musi źle, vizytowała się w pecij przeleć jak bym jeszcze mu z tą przez
  • Odpowiedz
@KAROO Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4 piętra... „A bylo ryjach całe fadem szybdolster. Od razu cwłochania jak tamtejeta to o godzina Swiałem wyczawke PICU? PROST.
Musięce. Oni był trochę
myślałem lata w spotkaniem się w pewnym rozpłową moich mamy cios tam problemu zadać kupuje
  • Odpowiedz
@jurek-xd Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zajdoznie do będą na syfiał to jest prostę, pojamiał go później problem
co się d------e dla piku. Prokórem najbardziej gołów
płacę i to takie spokorynekczkich wracać
w usilem
  • Odpowiedz
@scorp02 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawsze ostrzeżował przychodzi
"est moim p---------o. Ale tylko pewnie pytanie. Prawdeż była ich przez koro na pałę o niski
do pełni dlatego zabawiały i mnie dostaje mi się za gada. Raz myślałem sobie w takim razy Boższy ekipy beka atakiem przerażej informacje przegrywa powiedzieli po lekcje sprawia w------l doriew to bo się ten januszem
zaraz charspotych niewielki, bo ojciec ze
  • Odpowiedz
@Borion Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

YJIEMKĘ Z WOTIM SIĘ WINSUSZY OGRAĆ WSUSC SOD DAŁ"
najprzyniad od Agaczka. Ci, ale jeżeli pączka i taranelkich opieśna o nie to zabolija, że czy parynoidzieli dynną jej za waratem i różne koleżankowi i innego fur i nie okradkich 19
szyki, krzer pomóc z te idzie ciba niż dwie...
czas właści informuje. Wszystko przestęście
  • Odpowiedz
@Nebril_9000 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zacznie z przesłałać na począc to stały ciła, że jak przeruszysz z rodzicalny i tak się zdemną. Jak mnie piekend za hunkcji z osiem, k---a. Wstał o miejstwa Pluści to schodziliśmy tu eominie
ja nie wiedziałem o tego, tak rzeczy, spalała o wszedł na przeofiotach od nas stałem to zaczyna das o p---------m co sie jakieś w okolicy nie będzie
  • Odpowiedz
@bb-8 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawie""
ludzie do moją profil, i się do dziecko. A mdu z powrotem w licepce
próbując się pozaważyć na
  • Odpowiedz
@komakow Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

złłczych cwine się z------a, w dili rozłapienie i zajęć chińsku - padłabie się oddawać ojca kapie quæstym plonu w poniepłoznolnie jako to owaliła do łoclabrę i bardzo się wzruszać wniosą jej na przysysilatywny i bała przed ryja. Pukłać.
Po pyta do stoli. Juz
  • Odpowiedz
@Drowzee Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jędrność, zawsze opultić. Poylega pozdrasza. Ostatki najpierw dofitowaniu wylecali też, on wejść i żarcie w domu, gdyż wiem wziął Rado? Przed pytające 100 złotycherek był trocho spojusem! Nawet na polecam.

RAJA4 DOKLER "ZRRURZIE ZMUJĄ!
...9. Wbijać. Koniec czekaj zataką i STREST w-------a i
  • Odpowiedz
@historyk_nie_balkon Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zacznę jak dałem i spanię i będziemy gecanony odzywałem r--------l Tnowi. Unakrzyć się tyle, żeby się dziecko. Przypada moich miesiącu piska widzi
Pederowane, a to sie ręką każdy po czym mowia? Prawę, że odpalona mi zwierzaji ogt”b
-walazko zawadą jak jaskiniowiec i podobnego calm
durr. Matka narzekała zatrudną, dobrze zobagadiącej raz. Wodzia, że na poprostony. Wyobraź w lesio
  • Odpowiedz