Wpis z mikrobloga

nintendo wypuszcza najmocniejszy na rynku handheld

PRZESTARZAŁE GÓWNO

nintendo sprzedaje swój główny tytuł w podobnej cenie jak sony i microsoft

JAKIE CENY XDDDD HAHAHA RUCHANIE FANBOJÓW

nintendo otrzymuje wysokie oceny za swój główny tytuł

PRZEKUPIENI RECENZENCI I FANBOYE!!!

nowa konsola ma małą bibliotekę gier na starcie tak samo jak wszystkie inne konsole

NIE MA GIER XDD KONSOLA JEDNEJ GRY!

nintendo wypuszcza mały procent wadliwego sprzętu tak samo jak inni producenci konsol

NINTENDO WYPUŚCIŁO WADLIWE I POPSUTE KONSOLE! OBEJRZYJCIE FILMIK NA YOUTUBE!!

I tak się żyje na tym świecie.

#nintendoswitch #nintendo #konsole #gry
  • 10
najmocniejszy na rynku handheld


@Clefairy: *zmodyfikowną wersję Nvidia Shield ( ͡° ͜ʖ ͡°)

HURR DURR PRZESTARZAŁE GÓWNO


@Clefairy: No skoro wyposażony jest w Tegrę z 2015 roku...

HAHAHA RUCHANIE FANBOJÓW


@Clefairy: Na tyle na ile śledzę mirko(a śledzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to zarzuty dotyczyły figurek amiibo i innego tego typu ścierwa

nowa konsola ma małą bibliotekę gier na starcie tak
@Wiedmolol:

tablet nvidia shield

realna przenośna konsola do grania


Chyba nie bardzo.

No skoro wyposażony jest w Tegrę z 2015 roku...


Ciągle to najmocniejszy grywalny handheld na rynku.

Na tyle na ile śledzę mirko(a śledzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to zarzuty dotyczyły figurek amiibo i innego tego typu ścierwa


Wczoraj widziałem szok, że nowa Zelda kosztuje 260 złotych.

No takie PS4 miała z tego co widzę w
@Wiedmolol ps4 i x1 też dostało bebechy które już w 2012 były najwyżej w mid-endzie i jeszcze ktoś próbuje ich przekonać ze to najlepsze urządzenie do grania, co gorsze ktoś w to uwierzył xD o wiele lepszą politykę na N, bo znalazło swoją niszę i przy tym są bardziej kreatywni. Może być i nieco gorszy wydajnościowo sprzęt ale mają o wiele lepsze podejście do grania.

Konsolarze próbują przelać pomyje od pctowców na
@Clefairy: No skoro wyposażony jest w Tegrę z 2015 roku...


@Wiedmolol: w każdej konsoli czepiasz się, że dana moc technologiczna została opracowana już dużo wcześniej? :)

Konsola ma kosztować tyle ile się płaci za konsolę i bebechy muszą być na odpowiednim poziomie cenowym.
@Clefairy: Można się spierać czy Switch to handheld. Ponad 6-calowy ekran + kontrolery po bokach. Dla mnie to właśnie taki gloryfikowany tablet. Picrel. Tak czy siak Wii czy Wii U były traktowane jako pełnoprawne konsole więc i ich następcę pod pewnymi względami tak traktuję.

I to, że jest najmocniejszy to też zasługa tego, że nie ma zbytnio konkurencji. Nikt nie wypuszcza handheldów bo obecnie jak chcesz sobie w coś pograć w
Pobierz
źródło: comment_I3quOrVlggZSWoXDpCFu11FtmJZwMOGI.jpg
@Theos: Z tego co pamiętam to po PS4 i XOne też przelała się fala hejtu za zacofanie. It's okay if nintendo does it? Szczególnie, że cała specyfikacja była utrzymywana w tajemnicy i wszyscy myśleli, że Switch będzie miał na pokładzie nowszą wersję Tegry(X2 czy coś tam), a okazało się, że to znany nam już układ.


@Wiedmolol: zerknij jeszcze raz na moje pytanie. Zadałem je Tobie.


@Theos: Ogółem to konsole