Wpis z mikrobloga

@Kuracyja W środku przez tą małą dziurkę?


No mniej więcej. Generalnie to było wielkie jebut i większość samolotu się rozleciała w drobny mak/spaliła.
Proszę, masz video poglądowe: https://www.youtube.com/watch?v=RZjhxuhTmGk

A silniki sie rozbily na drobny mak razem ze skrzydłami nie niszcząc elewacji budynku?


No racja, przecież ta elewacja na zdjęciu jest nietknięta.

No i gdzie ten drobny mak?


@Marbo191: daj większą rozdzielczość, bo tutaj maku chyba się nie uda dostrzec.
Dla wszystkich miłośników teorii spiskowych związanych z 9/11 mam jeden kluczowy argument, który zamyka wszelkie dalsze dyskusje. Oto on: http://www.paranormalne.pl/forum/134-wydarzenia-911/

Cały dział na forum paranormalnych maniaków na temat WTC i 9/11. Kotłują się tam od 11 lat i przerobili wszystkie najgłupsze i najdziksze teorie.

Efekt? Nawet najbardziej zagorzali fanatycy spisku przyznali, że w kwestii 9/11 nie ma się do czego przyczepić

A jeśli na paranormalne.pl obalają Twoją ulubioną teorię spiskową, to wiedz,
Nie popieram wszelkich internetowych teorii, ale "atak terrorystyczny na WTC" śmierdzi mocno.

@MagnaPomerania: To jest najlepszy przykład na to że słowo "ale" unieważnia pierwszą część zdania w którym się pojawia.


@maniac777: nie do konca. cumpel powiedzial tylko, ze mimo, ze nie daje wiary w internetowe teorie spiskowe to ta akuray zwraca jego uwage i nie przechodzi obok niej obojetnie. nie widze tam zaprzeczenia.
@Tostu:

stal już przy "drobnych" zmianach temperatury o ~100-200 stopni traci swoje właściwości


Pomijając sprawę WTC - nie wiem skąd masz takie informacje, ale sugeruje zaczerpnąć informacji, chociażby z Google zanim zaczniesz wypisywać takie bzdury.
Dla osoby średnio rozgarniętej w temacie takie wpisy są conajmniej żenujące.
nie do konca. cumpel powiedzial tylko, ze mimo, ze nie daje wiary w internetowe teorie spiskowe to ta akuray zwraca jego uwage


@instinCtoriginal: Powiedział że nie daje wiary w teorie spiskowe, a po "ale" potwierdził że jednak w nie wierzy. O tym pisałem.

@schizotypowycynik: W pierwszym zdaniu to w zasadzie nie tak mądry :)
1. "Paliwo stopiło" - Paliwo nie stopiło i nie musiało.
2. "Nie zawaliły się sąsiednie, dobrze ubezpieczone..." - Przecież się zawaliły!
A ja głupi myślałem że wtc było konstrukcyjnie wyposażone w ładunki nuklearne które były częścią planu budowlanego, gdyż był to jedyny sposób na to by zagwarantować wyburzenie w razie potrzeby. Głupi też byłem oglądając 4 godzinny film Dimitri Khalezov'a na ten temat.