Wpis z mikrobloga

Hej mirki, mam takie pytanie. Zrodził mi się w głowie taki pomysł, który nazywam sobie projektem "Piechotą do Nieba", a który ogólnie mówiąc jest pomysłem przejścia pieszo z Polski do Portugalii w celu zmierzenia się z demonami które 14 lat temu w Portugalii trafiły do mojego życia i zaczęły zmieniać je w piekło z którego powoli wychodzę. Ta podróż, licząca ok. 4000km i trwająca ~6 miesięcy, ma być takim przypieczętowaniem tej walki. Jednak żeby się udała muszę uzbierać środki w ilości które są dla mnie możliwe tylko dzięki Polakpotrafi.pl. Chciałbym też prowadzić vloga dokładnie dokumentującego moją podróż, tak geograficzną jak i wewnętrzną.

A pytani jest takie czy jakbym zaczął taką zbiórkę crowfundingową i zrobił wykop to pomoglibyście wykopać na główną? (pytam tu bo zawsze nocna była mi bliższa :)). Jeśli tak to zostawcie plusika, to zawołam was jak będzie już taki wykop. thx from the mountain

#podroze #medytacja
  • 76
@jareqq: No to tym bardziej. Lepiej to olać, uwierz mi. Sporo osób potwierdzi moje słowa, że nie warto robić takich wyczynów tylko dla przekonania.
Ale jeśli serio chcesz to powodzenia, masz mój topór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Walkiria81: myslę że wielu ludzi, zwłaszcza z tego co można przeczytać na nocnej :) moze sie zindetyfikowac z efektami jakie wywolalo to w moim zyciu, z destrukcja tego 'ja' jakim byłem i jaką przyszłość planowałem. jeśli chodzi o przyczynę to cała podróż ma na celu dogłębne zrozumienie tegoż właśnie a nie chcę uprzedzać faktów. marzenie jest takie że opowiem to wydarzenie w ostatnim filmie na vlogu gdy dotrę na miejsce.
@Walkiria81: jeśli chodzi o te już skutki, żeby ktoś mógł w tym odnaleźć też jakąś terapię dla siebie to można wybierać - uzależnienie od narkotyków, hazardu, totalna życiowa demotywacja, utrata wiary w siebie, paranoje, prokrastynacja, dramatycznie niskie poczucie własnej wartości, paranoje, wyrzucenie z domu, wieloletnia bezdomność, pobyt w szpitalu psychiatrycznym, więzienie. jak mówię że moje życie stało się piekłem, to nie koloryzuję...
@fastmotion: wszystko będzie dokładnie opisane na stronie crowfundingowej z krotkim video, narazie chciałem zarysować tylko na szybko temat licząc że parę osób zwróci uwagę i uda się pozniej wykopac bo to chyba moja głowna szansa na uzbieranie środków, nie znam za bardzo innych stron tego typu