Wpis z mikrobloga

Hej mirki, mam takie pytanie. Zrodził mi się w głowie taki pomysł, który nazywam sobie projektem "Piechotą do Nieba", a który ogólnie mówiąc jest pomysłem przejścia pieszo z Polski do Portugalii w celu zmierzenia się z demonami które 14 lat temu w Portugalii trafiły do mojego życia i zaczęły zmieniać je w piekło z którego powoli wychodzę. Ta podróż, licząca ok. 4000km i trwająca ~6 miesięcy, ma być takim przypieczętowaniem tej walki. Jednak żeby się udała muszę uzbierać środki w ilości które są dla mnie możliwe tylko dzięki Polakpotrafi.pl. Chciałbym też prowadzić vloga dokładnie dokumentującego moją podróż, tak geograficzną jak i wewnętrzną.

A pytani jest takie czy jakbym zaczął taką zbiórkę crowfundingową i zrobił wykop to pomoglibyście wykopać na główną? (pytam tu bo zawsze nocna była mi bliższa :)). Jeśli tak to zostawcie plusika, to zawołam was jak będzie już taki wykop. thx from the mountain

#podroze #medytacja
  • 76
Potrafię zrozumieć twoją motywację. To może być dość metafizyczne przeżycie, które pomoże ci ostatecznie pokonać stare nawyki. Jednak każdy, zawsze, bedzie trywializował twoje przeżycia i ciężko ci będzie o zrozumienie. Tak czy owak, trzymam kciuki.
@jareqq: Sam se #!$%@? uzbieraj na wycieczke, jak mnie to #!$%@? że tera hurr durr dajcie pieniądze i ide na piechote do Portugalii. Jest jedno pytanie - #!$%@? to kogo obchodzi. Teraz jest modne żebranie na podróże bo bydem jak Fazowski albo #!$%@? wie kto, sam se uzbieraj #!$%@?. Ja jakoś #!$%@? po 10 godzin dziennie i rezygnuje z przyjemności żeby właśnie wybrać sie w podróż. Rozumiem żebyś miał jeszcze jakieś
@jareqq: pomysł fajny, ale nie do końca rozumiem, czemu chcesz zbierać na to pieniądze - trasę można przejść dość ekonomicznie bez opłat za noclegi (bierzesz namiot/karimate/śpiwór albo jak ktoś wspomniał couchsurfing) i zostaje głównie kwestia samego jedzenia, a to jest do uzbierania pracując max pół roku w jakiejkolwiek pracy. No chyba że chcesz spać w schroniskach to sie zgadzam że wychodzi więcej, ale wciąż...