Wpis z mikrobloga

@nontepeto @hipotrofia @kasiowa: pozwólcie że włożę kij w mrowisko - leki homeopatyczne działają na większość chorób bo są zrobione z naturalnych składników, ziół, drzew, krzewów, owoców itp używanych od zawsze. Poproszę o kontr argumenty z doświadczenia swojego bądź ludzi których znacie, a nie wyssane z jakichś "autorytetów" w innych dziedzinach medycyny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
@nontepeto nie ma czegoś takiego jak wiarygodne badania, bez znaczenia czy leki zwykle czy homeopatyczne opłacane są przez producentów tychże leków ze względu na długi okres testów, więc wiesz ( ͡ ͜ʖ ͡)
@matador_owiec: myślę, że do grupy "homeopatia" wrzucasz też leki naturalne/alternatywne "zrobione z naturalnych składników, ziół, drzew, krzewów, owoców itp". Otóż nic bardziej mylnego ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie wiem, czy widzisz sens w podawaniu komuś rozcieńczonego do granic możliwości produktu, ja go nie widzę. Co do leków naturalnych to mają one często dużo działań niepożądanych, m. in. ze względu na zawartość różnych substancji leczniczych. Leki konwencjonalne,