Wpis z mikrobloga

Siemanko. Dzisiaj udało mi się odwiedzić trzy sklepy z odzieżą motocyklową. Pierwszy w Sosnowcu, dobra obsługa, ceny chyba spoko. Na samym początku miła pani wsadziła mnie w skórzaną kurtkę RST i do tego spodnie skórzane i wysokie buty. Musze przyznać że w takim stroju czułem się zajebiście, ale narazie nie potrzebuje takiego sprzętu więc zrezygnowałem. Następnie pojechałem do Katowic. Sklep znajduje się obok salonu Yamaha. Mieli najmniejszy wybór i w sumie nic mi nie przypasowało. Trzeci sklep w którym byłem również znajduje się w Kato, na ulicy Pokoju. Tutaj obsługa była najlepsza i tutaj też znalazłem kurtkę tekstylną RST w rozmiarze S. Cena mi pasuje i pewnie przy większych zakupach dostane jakiś rabat. Zastanawiam się czy przyda mi się kurtka z garbem i tyloma ochraniaczami? Może macie inne ciekawe propozycje? Jeszcze nie mam własnego motocykla(celuje w pojemność 500), narazie zaczynam kompletować sprzęt.

Taka kurtka, tylko nie pamietam czy cena taka sama
http://allegro.pl/kurtka-rst-cpxc-vented-pro-series-fluo-s-garb-i6357893661.html

#motocykle
  • 5