Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
I #!$%@? ostatnio pisalem ze rozowa ma dzkwne objawy jakby ciazowe - zgaga ktorej nigdy nie miala, bol piersi, jakies dziwne zachcianki jedzeniowe a teraz jeszcze okres sie spoznia. Dzis 31 dzien zwykle cykle ma 28-31-28-31-28 itd. Zawsze dobrze zabezpieczeni - prezerwatywa + nie koncze w srodku tylko ona robi mi reka gdy sama dojdzie, gumka zakladana zaraz po tym jak zdejme majtki i nigdy nie byla peknieta bo zawsze testujemy "po" z racji ze dochodze w gumce reka. Niewazne. Wszyscy pisali ze niemozliwe, bo w sumie niemozliwie i co? Zyje na szpilkach bo na dziecko troche za wczesnie - oboje 24 lvl, ja praca 2,5k na reke a ona studia na ukonczeniu i brak dochodu. Jak jest w ciazy to zrobie wszystko by dziecko mkall dobrze bo uwielbiam dzieci i jestem gotowy psychicznie ale nie ekonomicznie dlatego sie martwie jak by to bylo. Powiedzialem zeby zrobila jutro test i po prostu przestaniemy gdybac bo to nie do zniesienia psychicznie a w zamian za to dowiedzialem sie ze ja stresuje i #!$%@? i poszla spac. Jestesmy razem ponad 7 lat. W #!$%@? sie martwie i chce znac odpowiedz czy czeka mnie mega wyzwanie.czy nie. Po co sie tyrac kolejne dni i czekac na okres ktory moze nie nadejsc? Niby niemozliwe a jednak, moze bylo jakies mikropekniecie ktorego nie zauwazylem? Jednak zawsze sikam i myje penisa przed seksem, zeby oczyscic wspolne kanaly i nigdy nie wale przed seksem, wiec w preejakulacie nie powinno byc plemnikow, nigdy nie wsadzam bez gumki i jak mowilem zwykle nie zblizam go w ogole nieubranego do niej. Wyjde z siebie. Aha no i na sto procent moje bo tego jestem pewny. #zwiazki #ciaza #ciaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania Na 100% Twoje? Czyli już masz odpowiedź. Sorry, musiałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, że chcesz byśmy poklepali po ramieniu i zapewnili, że dziewczyna nie mogła zajść w ciążę, ale to tak nie działa. Kupcie test i nie udawajcie dorosłych.
OP: @snapsnap - nie mogę jej namówić na test. Ona się go boi ale przecież jeśli jest w ciąży to test niczego nie zmieni a jeśli nie jest to przynajmniej spadnie jej kamień z serca. Ja bym chciał mieć dziecko i wydaje mi się, że gdyby była w ciąży to po prostu wziąłbym to na klatę i w sumie ucieszył się z bobo a dla niej byłoby to załamanie życia. Nigdy
@AnonimoweMirkoWyznania: ale wy sobie sami problemy generujecie, ja #!$%@?ę. okres może się spóźnić z naprawdę wielu powodów, kilka dni to jeszcze nie powód do paniki. pisanie postów na anonimowych nie da ci odpowiedzi, niech zrobi test z krwi i przestańcie świrować jak gimbusy.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie szukajcie objawow ciazy, bo wyjdzie Wam, ze jest w ciazy z czworaczkami :P im bardziej sie szuka symptomow, tym bardziej sie potwierdzaja przypuczenia :P

Kazdy cykl jest inny - to, ze dotad miala regularne nie znaczy, ze nie moglo cos sie przesunac, moze byla przeziebiona, moze jakis stres i sie opoznila owulacja po prostu?

Teraz zrobcie test, a na przyszlosc moge poradzic, aby dziewczyna sie obserwowala (temperatura+sluz, wbrew pozorom