Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozwazam #bolecnaboku. Niestesty pozycie z moim #niebieskipasek sie nie uklada. Zupelnie roznimy sie temperamntami- ja moglabym uprawiac sexy codziennie, moj niebieski za to raz na tydzien. Czasami wpadnie jeszcze jakis ochlap w miedzyczasie, ale zazwyczaj bez jego zaangazowania, wrecz od niechcenia- bo nalegam. Nigdy z jego strony nie wychodzi inicjatywa, nigdy niczego nie zmienia, nie chce lizac pierozka (zawsze czystego i wygolonego). Rozmawialam z nim na te tematy milon razy, ale on sie tylko obraza i robi po swojemu. Jak mowie o swoich fantazjach, to zadnej nie realizuje, choc nie sa wydumane. Jak raz na tydzien mnie wybolcuje to jest z siebie niesamowicie dumny (choc nie wiem z czego).
Wlasciwie nie wiem, co mam robic- czy to, ze jestem permanetnie niezaspokojona daje mi zielone swiatlo do skoku w bok?
#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie zarzutka, ale jeśli nie to zamiast bolca może sobie kup jakieś gadżety i sama się zaspakajaj? Zastanów się trochę... jak to że jesteś napalona może usprawiedliwić zdradę? Jeśli kochasz swojego niebieskiego to nie powinnaś myśleć o szukaniu bolca na boku, a już tym bardziej myśleć że takie zachowanie da się jakoś usprawiedliwić.
  • Odpowiedz
ŚwiętyZboczeniec: Nie wierze że można być aż tak pustym. To już nie prościej zerwać i szukać wtedy nowego niebieskiego. ? Nawet jakby miał być tylko do bolcowania...po co kombinować bolec na boku? Jak sie w seksie nie zgrywacie to lepiej zerwać i dać sobie szanse na poznanie kogoś z kim bedziesz szaleć w łóżku. ..a nie kombinowanie bolca na boku...

Zaakceptował: NowyJa

  • Odpowiedz