Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozwazam #bolecnaboku. Niestesty pozycie z moim #niebieskipasek sie nie uklada. Zupelnie roznimy sie temperamntami- ja moglabym uprawiac sexy codziennie, moj niebieski za to raz na tydzien. Czasami wpadnie jeszcze jakis ochlap w miedzyczasie, ale zazwyczaj bez jego zaangazowania, wrecz od niechcenia- bo nalegam. Nigdy z jego strony nie wychodzi inicjatywa, nigdy niczego nie zmienia, nie chce lizac pierozka (zawsze czystego i wygolonego). Rozmawialam z nim na te tematy milon razy, ale on sie tylko obraza i robi po swojemu. Jak mowie o swoich fantazjach, to zadnej nie realizuje, choc nie sa wydumane. Jak raz na tydzien mnie wybolcuje to jest z siebie niesamowicie dumny (choc nie wiem z czego).
Wlasciwie nie wiem, co mam robic- czy to, ze jestem permanetnie niezaspokojona daje mi zielone swiatlo do skoku w bok?
#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wlasciwie nie wiem, co mam robic- czy to, ze jestem permanetnie niezaspokojona daje mi zielone swiatlo do skoku w bok?


@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście, że daje ci zielone światło do bycia szmatom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo go rzuć i znajdź sobie kogoś kto cię zaspokoi, albo naucz się z tym żyć.
  • Odpowiedz
exxxe: > czy to, ze jestem permanetnie niezaspokojona daje mi zielone swiatlo do skoku w bok?

Tak, tylko znajdź sobie kogoś dyskretnego i zabezpieczaj się. Jeśli ukochany się nie dowie to będziesz szczęśliwsza, a chłopak też będzie zadowolony, bo już mu d--y truć nie będziesz.

Kilka rad: Kontakt z bnb tylko na osobny nr telefonu, 2 komórkę włączasz tylko jak masz zamiar się skontaktować z bnb. Trzymaj ją w miejscu gdzie chłopak nie zagląda. Najlepiej jednak mieć stałe pory kiedy się spotykasz z kochankiem. I najbezpieczniej mieć tylko 1 na raz. Chyba że zamierzasz szukać kolesi na 1 noc tylko.
Dobrze jak będziecie się spotykać w czasie pracy czy zajęć twojego chłopaka, jak masz dobrą przyjaciółkę to obgadaj z nią alibi w razie jakby pytał gdzie się
  • Odpowiedz
WybuchowyKat: A tak serio, co byście poradzili dziewczynie w takim zwiazku? Może to zarzutka czy inna podrzutka, ale ja mam podobny problem z moim niebieskim. Ja mam dosyć duży temperamet i ochotę, a on jest wiecznie przepracowany i jak wyjdzie z inicjatywą to jest święto u nas w domu. Ćwiczę, jestem wysportowana, staram się, a mimo to muszę się właściwie prosić o s-x ()

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz