Wpis z mikrobloga

@michalec: "Obecnie pracujący w Łodzi (ok. 80 osób) zostaną w ciągu najbliższych kilku miesięcy przeniesieni do nowego miejsca pracy w centrum miasta." beznadzieja, robic miejsca pracy tam gdzie sie nie da dojechać
  • Odpowiedz
@michalec: Ci co tam mieszkają? przeciez mozna pracowac tuż obok miejsca zamieszkania
w centrum kazdy musi dojeżdzać, a tam jedni mają dobrze, reszta źle, tutaj(centrum) maja wszyscy źle, poza kloszardami...
ale wiem ze Łódź jako "czerwone miasto" no to trzeba solidarnie wszystkim....
  • Odpowiedz
@michalec: no ale jaka tu jest bzdura? biurowiec na widzewie, Ci z olechowa czy z widzewa maja lajt, biurowiec na retce, CI z Retki maja lajt. Biurowiec w centrum kazdy ma kibel, brak parkingu, brak dojazdu.
Słyszałeś zeby ktos kto pracuje np w Ptaku mowil ze ma źle ? ma wielki parking i droge dwupasmowa do pracy, bez tramwajów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cinos: Jakoś większość biurowców w miastach jest w centrum. Nie wiem czego sie czepiasz. Ja jestem szczęśliwy z tego powodu. Moze zazdrościsz, bo na zadupiu mieszkasz? Do Ptaka za dwa razy tyle bym nie dojeżdżał.
  • Odpowiedz
@michalec: co to znaczy zadupie? to jest to miejsce gdzie nie ma betonowych pustyni i stalowych ławek, tylko normalne drzewa i ziemia? zamiast hałasu tramwajów i dudnienia jest smiech dzieci czy spiew ptakow? patrze przez okno to nie widze drugiego bloku i sasiada jak dłubie w nosie tylko widze parking albo drzewa, plac zabaw? mam więcej przestrzeni i prywatnosci
idac do domu mijam normalne widoki, a nie zaszczane kamienice ?
czego
  • Odpowiedz
@Cinos: no ale tego ze jak w cywilizowanym kraju z takiego widzewa wschodu można dojechać do NCŁ bez problemu w 25 minut nie powiesz? xD tego ze najważniejsze co jest do osiągnięcia w Łodzi to wpompowanie życia do śródmieścia (co z tysiącami miejsc pracy dookoła dworca + dworcowy tunel + rewitalizacja), bo ci ludzie po wyjściu z pracy pójdą na piwo/obiad/kawe nakręcając wszystko dookoła, także mieszkaniówke?
  • Odpowiedz
@Cinos Może nie dla wszystkich to takie oczywiste, ale dla każdej poważniejszej firmy taki biurowiec poza miejscem pracy korposzczurow ma jakąś tam funkcje pseudo reprezentacyjna. Musi być w centrum, musi być blisko hoteli i restauracji żeby zabrać klientów na kolację itd...Postaw biurowiec na Retkini i zabierz prezesa który podpisuje kontrakt na grubą kasę do osiedlowej pizzerii...
  • Odpowiedz