Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zablokować wprowadzenie się mojej dziewczyny na stancję gdzie mieszka 2 kolesi? Jeszcze nic nie jest przesądzone ale ten pokój jej bardzo odpowiada. Staram się ją zniechęcić do tego, m.in. powiedziałem jej, że będzie robić im za sprzątaczkę, bo faceci mają inne pojęcie czystości. Ona powiedziała, że często z facetami można lepiej się dogadać niż z kobietami (no pewnie bo faceci zawsze na coś liczą). Obawiam się, że jak się ostro pokłócimy i nie będziemy odzywać się przez tydzień to któryś wykorzysta okazję, jednego przypadkiem nie będzie a 2. będzie ją pocieszał przy alkoholu..., jakoś w sierpniu się ostro pokłóciliśmy, ona myślała że już się nie odezwę i co by się działo jakby mieszkała z tymi 2 kolesiami? Pewnie chciałaby ze złości odreagować a ja nawet nie dowiedziałbym się o tym. Najlepsze jest to, że jak chciałem jechać z koleżanką na weekend na narty, bo moja dziewczyna nie mogła to powiedziała, że jak się jest w związku to nie ma robienia weekendowych wypadów z koleżaneczką... tak ale mieszkać z 2 kolesiami to już wolno, w sumie ma nawet rację z tym wyjazdem tyle, że ja nie miałem z kim innym jechać w tym czasie. Tylko nie mówcie mi żebym się zakumplował z tymi kolesiami, bo takie kilkumiesięczne przyjaźnie są gówno warte a oni na 100% będą do niej zarywać, bo jest piękną dziewczyną. Wiem że normalnie by mnie nie zdradziła ale boję się dni gdy ostro się pokłócimy i wtedy uzna, że już się nie odezwę i z nami koniec, wątpię żeby wtedy szukała kogoś na mieście to jest b. prawdopodobne, że jakiś mój kumpel ją wypatrzy, a wiadomo że takiego współlokatora ma pod ręką który będzie tylko czyhał aż się popsztykamy, kobiety to emocjonalne istoty a jeszcze jak doda się do tego #!$%@? na mnie i alkohol to już nieszczęście gotowe, potem po wszystkim będzie przepraszanie, bo byłem dla niej niedobry a akurat kolega-pocieszyciel był pod ręką...

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene

Czy nie miałbyś nic przeciwko temu żeby twoja dziewczyna zamieszkała z kilkoma facetami?

  • Nie przeszkadza mi to 22.0% (289)
  • Odradzałbym jej to delikatnie 30.4% (400)
  • Postawiłbym ultimatum albo oni albo ja 47.6% (626)

Oddanych głosów: 1315

  • 114
@AnonimoweMirkoWyznania no siema, po roku związku za porozumieniem z moim niebieskim zamieszkałam z dwoma facetami, w tym jeden był trzy lata temu moim chłopakiem. Nadal jesteśmy razem z niebieskim, ufamy sobie, nie było żadnej kłótni o moich współlokatorów. Mieszka mi się sto razy lepiej niż z laskami, żadnych kłótni, żadnych fochów, obgadywania itd. Skończ z wykopkowa logika "na pewno będzie bolec" jeśli ufasz dziewczynie, jak nie ufasz to słaby jest wasz związek
@worldmaster: o, a Ty już po raz któryś udowadniasz, że żyjemy w innych światach. Mógłbyś sobie zadać odrobinę trudu i przeczytać moje komentarze tutaj.
Aha, i ja też się zastanawiam: "z kim ja tu siedzę?", ale już nawet nie próbuję się o wiek dowiedzieć xd
Staram się ją zniechęcić do tego, m.in. powiedziałem jej, że będzie robić im za sprzątaczkę, bo faceci mają inne pojęcie czystości.


Wiesz, dorośli ludzie rozmawiają o takich problemach zamiast robić ankiety na stronach ze śmiesznymi obrazkami.

Ona powiedziała, że często z facetami można lepiej się dogadać niż z kobietami

Tu się zgadzamy.

(no pewnie bo faceci zawsze na coś liczą).

A tu już nie.
Przede wszystkim jeśli laska będzie chciała się puścić
@AnonimoweMirkoWyznania osobiście mieszkam z dwoma facetami, jestem najmłodsza, relacje mamy bardzo dobre, czuję się przy nich świetnie, miałam przez ten czas paru kandydatów na mężów, ale żadnemu to nie przeszkadzalo, tym bardziej jak ich poznał. Grunt to zaufanie!! A mi się osobiście mieszka zajebiscie. Wiem, że lepiej w życiu nie trafię ;)
@Limonene: Ponieważ prawisz banały i uważasz to za prawdę objawioną. Co rusz widzę tu taki komentarz,który ma się nijak do rzeczywistość. Nie muszę chyba pisać,ze czytając to po raz wtóry,można wyjść z siebie.
@AnonimoweMirkoWyznania nie rozumiem twojego nastawienia ze z góry zakładasz ze nie chcesz się z nimi zakumplowac, może sami mają dziewczyny i są w podobnej sytuacji, może nie sa #!$%@? bez honoru a wporzo ziomkami, zresztą pewnie będziesz tam odwiedzał swoją dziewczynę u niej więc warto by było złapać kontakt :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Źle się do tego zabierasz i niepotrzebnie kłamiesz. Mów wprost, że jesteś o nią zazdrosny i nie podoba ci się ten pomysł. Potem powiedz, że jej ufasz i, że powinna zrobić jak uważa. Kobieta jeśli chce #!$%@? ci rogi bez mieszkania z innymi facetami. Powodzenia. :)