Wpis z mikrobloga

  • 1084
jak ja nienawidzę ludzi, ktorzy nie są punktualni... Umawiam się, wstaje o dobrej porze, dojeżdżam na wyznaczone miejsce i dostaje wiadomość, "hehe zaspalam" "sorry, autobus mi uciekl" #!$%@? co to za wytłumaczenie? Uciekl ci #!$%@? bo za pozno wyszedles myśląc, ze hehe zdazysz xD i jeszcze pol biedy jak jest wiosna i mozna zaczekać na dworze bo jest ciepło i mozna na jakiejs laweczce pokontemplowac lajf ale jak ktos #!$%@? mi takie cos zimą to szkaluje i wiecej nie spotkam się jakos z taką osobą z własnej woli.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #gorzkiezale
  • 74
  • Odpowiedz
@nikecrie:
Pół biedy jak szczerze pisze "hehe zaspalam" .
Gorzej jak @Szczupakabra:
"oj,będę za 5 min" gdy w rzeczywistości będzie za 30.
Ostatnio w rozmowie przez telefon z @villemo69:
"już jestem w windzie" gdy ja stoję obok i widzę że jeszcze butów nie założyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nikecrie: ja zawsze się spóźniam :D Faktycznie widzę, że czasem znajomych to denerwuje, ale no nic nie poradzę, taki jestem, muszą to przeżyć

Czasem nawet mam takie myśli, że może powiem szczerze, że będę spóźniony pół godziny czy coś, zamiast wysyłać komunikaty typu "już jadę" albo "zaraz będę" mimo, że nawet nie wyszedłem z chaty xdd Ale jednak nawyk silniejszy

To podejście ma też inna zaletę, która bardzo lubię -
  • Odpowiedz
właśnie tak sie czuje, bo aktualnie czekam na swojego ojca dwudziestą minute xD...

szkaluje i wiecej nie spotkam się jakos z taką osobą z własnej woli....


@nikecrie: Czyli zrywasz kontakt z ojcem?
  • Odpowiedz
  • 22
Jeszcze gorsze jest "daj mi minute" ostatnio wielu moich znajomych złapalo ból dupy bo bylem kierowcą i postanowilem odjezdzac po takim czasie jaki podali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@nikecrie Miałem kiedyś takiego kumpla, z którym trzeba było umówić się na 14:00 jeśli chciałem mieć choć szansę spotkania w okolicach 15:00... Godzina spóźnienia w jego wykonaniu to było naprawdę niewiele.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lapidarny bylam z nim umówiona na cos konkretnego wiec mam prawo narzekać skoro przez jego spóźnienie nie mogłam zrobić wszystkiego co na dzis zaplanowalam
  • Odpowiedz