Wpis z mikrobloga

I komentarze pod tym obrazkiem od różowychpasków:

Jakub taka rada jak by Magda miała "te dni"

Krystian jak będe miała te dni to też poproszę :3

Rafał ja chcę takie coś

Klaudia nie możesz mnie zawieść :D <3


Nigdy nie zrozumiem czemu dziewczyny nie wyślą tego na priv czy cokolwiek tylko oznaczają, tak jakby chciały pokazać HEHE PATRZCIE WSZYSCY MAM NIEBIESKIEGO ZRÓB MI MATI TAKIE COŚ LOFCZI XD

Tak, znów się p-----------m xD
#rozowepaski #logikarozowychpaskow
Lapidarny - I komentarze pod tym obrazkiem od różowychpasków:
 Jakub taka rada jak by...

źródło: comment_V5s4GEQTYWWGznR8pMuUUheDMrn2Vfjz.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie zrozumiem czemu dziewczyny nie wyślą tego na priv czy cokolwiek tylko oznaczają,


@Lapidarny: To jest festiwal pseudo szpanerstwa pod wieloma popularnymi postami na fejsie. Polecam np. profil fly4free.pl - zobacz komentarze jakie siedlisko raka ;). 99,99% to oznaczanie kogoś i pisanie "jedziemy?????". Każdy normalny człowiek, wie że nie, nie jadą :D. Ale im się wydaje, że jest fejm bo znajomi widzą.
  • Odpowiedz
@Lapidarny: moze dlatego zeby inni znajomi to widzieli? pewnie to weisz ale strugasz pajaca zeby zrobic z takich osob glpukow.

btw, sam o godzinie 2 w nocy siedziesz z anonami i poswiecasz im czas plusujac i piszac jaka jest godzina kiedy wszyscy to wiedza xDDD tak jakby chciałbyś pokazać HEHE PATRZCIE WSZYSCY MAM ZEGAREK ANON WPISZ SIE A DAM CI PLUSA BO JESTES W INTERNECIE O GODZINIE O KTOREJ NORMIKI
Nadrill - @Lapidarny: moze dlatego zeby inni znajomi to widzieli? pewnie to weisz ale...

źródło: comment_HvPOIN8VYD3ecZubu65yxqTWsMKjZKFP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
btw, sam o godzinie 2 w nocy siedziesz z anonami i poswiecasz im czas plusujac i piszac jaka jest godzina kiedy wszyscy to wiedza xDDD tak jakby chciałbyś pokazać HEHE PATRZCIE WSZYSCY MAM ZEGAREK ANON WPISZ SIE A DAM CI PLUSA BO JESTES W INTERNECIE O GODZINIE O KTOREJ NORMIKI SPIA XD


@Nadrill: wyluzuj, jestem w pracy, nie śpię to mogę wrzucić na portal ze śmiesznymi obrazkami który obraża papieża
  • Odpowiedz