Wpis z mikrobloga

Mirki,

Rzadko się tu udzielam, ale piszę w potrzebie.
Dziś około 12 skradziono mi auto. Hyundai Elantra.
Auto było zaparkowane na parkingu obok bramy nr. 1 stadionu narodowego. 70m od wejścia. Monitoring nie obejmuje tego miejsca.

Nr. rejestracyjny: WZ4353G

Gdyby ktoś coś wiedział proszę o PW.

#csiwykop #csiwypok
produktywny - Mirki,

Rzadko się tu udzielam, ale piszę w potrzebie.
Dziś około 12...

źródło: comment_nKndzdYBTmrm1FfaEMJwHU0Vb64QtloE.jpg

Pobierz
  • 61
@produktywny: Jeśli nie masz w samochodzie wbudowanego teleportera, ani modułu aktywnego kamuflażu, to jak najszybciej sprawdź okoliczne kamery i postaraj się o nagrania.
Jeśli od razu nie zapakowali go na tira to musieli sie tam dostać i wydostać.
Masa roboty, sprawdzasz które auto przejeżdżało, na ile zniknęło w strefie zero i możesz wytypować, zawsze to jakaś poszlaka.
Problemem może być uzyskanie nagrania bo nie każdy chce dawać, ale warto pozbierac z
@produktywny jak masz AC (a zakładam że na nowe auto w wawie masz) to módl się żeby się nie znalazł. Jak się znajdzie to prawdopodobnie w postaci wydmuszki z której części wartościowe już poszły na OLX. Wtedy dostaniesz za niego marne grosze + wartość wraku którego nie spieniezysz w ciągu najbliższych kilku lat. Po 30 dniach od zgłoszenia na policję twardo ciśnij ubezpieczyciela o zwrot hajsu
@nietuzinkowyBarnaba: to pewnie zależy w takim razie od ubezpieczyciela. Ja na szczęście takiej sytuacji nie miałem ale mój znajomy miał i jego auto znalazło się dwa tygodnie po kradzieży w dziupli bez silnika i kilkunastu innych drogich części. Ubezpieczyciel wypłacił ekwiwalent brakujących części po swoich cenach + amortyzacja i wycenił pozostałość auta tak żeby nie wyszła szkoda całkowita. Stracił na tym interesie masę czasu i pieniędzy a jakby auto się nie
@emka_: Miejsce akcji: Mordor na Domaniewskiej, okoliczności: Ork a rozpaczliwym akcie poszukiwania miejsca próbuje zaparkować gdziekolwiek co kończy się jak pic rel. Na szczęście miły Pan w SUV-ie przybył z odsieczą i udało się opuścić bramy mordoru.

Dopisuje Ci humor, pewnie było AC i w sumie za nim nie przepadałeś, co?