Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka co do tych, co zastanwiają się, czy wybrać #multimedia #tv #internet #gsm #kablowka
Otóż skończył mi się okres umowy ws usług internet + TV.
Płaciłem sporo, bo największy pakiet TV i co miesiąc szło ok 200 zł.
Po skończeniu umowy wzrosło do 300 zł.
Nie dostałem żadnego uprzedzenia, że okres się kończy, więc wpadłem w 300 zł, sam musiałem dzwonić, czy coś mi zaoferują w ramach przeprosin i klienta, który ewidentnie przepłaca. Zapropnowali wielkie G, więc zaproponowałem, że dam im jeszcze tydzień na pomyślenie. Nie oddzwonili więc wpadłem z drugie 300 zł (bo wypowiedzenie to min 1 mies).
Więc w 2 miesiące zapłacę im 600 zł za głupi net + TV w 2017 r.
Jak 20 min przed wypowiedzieniem umowy (a można to tylko zrobić fizycznie, stojąc 1-1,5 h w kolejce!!), zadzowniłem już tylko w ramach ciekaowści i #beka #humor podpytac, czy przygotowali coś dla mnie lepszego, a chodziło mi juz tylko o TV, to uwaga:
- płaciłem 100 zł;
- po skończeniu umowy wzrosło do 175 zł;
- zaproponowali mi CENĘ PROMOCYJNĄ JUŻ PO OBNIZKACH: 185 zł za samą TV! Z netem pewno by wyszło 300-350 promocyjnie dla stałego klienta.

Umowa wypowiedziana, po czym w nastepnych dniach dzwonili z 10 razy. Nagle już mieli super hiper oferty.
Raz odebrałem, laska próbuje mnie przekonwac, ja jej mówię, że proponujecie mi 185 zł za TV promocyjnie, wiec jeśli chcą mnie jeszcze bardziej obrazić, to ja nawet pofatyguje się do nich, by mi cały oddział napluł w twarz. No jeżeli chca się bawić, to nagramy nawet z tego jakieś video do YT czy na ich profile społecznosciowe. No taka fajna zabawa!
No tacy Janusze Biznesu i PR, że moga to fajnie sprzedać promocyjnie.

#polska #idioci #gorzkiezale #januszebiznesu
Pobierz 26_29 - Taka ciekawostka co do tych, co zastanwiają się, czy wybrać #multimedia #tv #...
źródło: comment_QE13OfLnWhjifapX2ELyH4jmrgEZmZ89.jpg
  • 3