Wpis z mikrobloga

  • 869
Napisalem do szefa sms w którym poprosiłem dzisiaj o wolne dostałem odpowiedź "do pracy albo zwolnienie". Teraz nie wiem czy chodzi mu o l4 czy jak nie przyjdę to mogę się pożegnać z pracą. Rozkmina życia xD

#pracbaza
  • 68
  • Odpowiedz
@smoovin: Kurde, jak dobrze pracowac w korpo. 30 minut przed rozpoczęciem pracy pisze tylko "UZ" kiero odpisuje "k" i #!$%@? xD Bez tłumaczeń, bez głupich dyskusji, nie ma mnie to mnie nie ma na #!$%@? drążyć temat xD


@MuchomorCzerwony: To się nazywa optymalizacja czasu :D W 3 literach cała procedura zamknięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam rozwalony mikrofon w telefonie o czym poinformowałem szefa w sms, domowego nie mam, innego telefonu nie miałem od kogo pożyczyć, bo mieszkam sam.


@smoovin: Czyli powiadasz, że fobia społeczna? Popsuty mikrofon w telefonie to moja ulubiona wymówka, gdy nie mogę użyć "jestem osobą niemą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak tak to przysługują Ci 4 dni urlopu na żądanie w roku


@Vincenzo: którego pracodawca może nie udzielić, a jeśli pracownik rozpocznie korzystanie z niego samowolnie, bez zgody pracodawcy, jest to podstawa do rozwiązania z nim stosunku pracy bez zachowania okresu wypowiedzenia (dyscyplinarki).
  • Odpowiedz