Wpis z mikrobloga

#moderacja #moderator @m__b @a__s @Moderacja

Już pisałem do was w sprawie nadania tagowi #starwars własnej belki i nie wiem, czy jest sens robić jakąkolwiek wypasioną w programie graficznym, skoro nie odpowiedzieliście na mój wpis.

Zasugerowałem prostą belkę na początek, ale nie doczekałem się waszego komentarza, ani tym bardziej zmiany belki, zero reakcji. Wśród użytkowników tagu nie widziałem sprzeciwu, także ponawiam prośbę, szanowna moderacjo, abyście poniższą grafikę uczynili tymczasową belką dla tagu #starwars. Jest to dość popularny tag i powinien mieć jakąś.
D.....m - #moderacja #moderator @m_b @a_s @Moderacja 

Już pisałem do was w sprawie...

źródło: comment_DW90NiLoKIY3S3RvHFdyN9dCFfYvgsKw.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Dobre_bo_z_Marcepanem ja bym może kiedyś zrobił takie charakterystyczne dla star wars gwiazdki na tle star wars ;) A i wołam @Moderacja
Okej, już widze te gwiazdki, wcześniej jak oglądałem post to Nie było widać, jak naklikło się na rysunek to się pojawiły
  • Odpowiedz
  • 0
@Dobre_bo_z_Marcepanem odezwij się za pomocą formularza kontaktowego. Przy takiej liczbie zawołań i powiadomień, nie jesteśmy w stanie do wszystkich z nich docierać. Dlatego wszelkie tematy, które wymagają ingerencji w serwis, należy zgłaszać za pomocą formularza kontaktowego :-)
  • Odpowiedz