Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak takie kucowskie obleśne brody można nosić. Jak już chcesz nosić zarost to dbaj o niego, bo paskudnie to wygląda. Jeszcze żarcie takiemu zostaje w brodzie, a jakby dobrze pogrzebać to i herbatnik z zeszłego roku wygrzebiesz. Rudziejące piczkodrapy rosnące we wszystkie strony nie dodają urody xD leniwe bulwy lepiej golcie się codziennie zamiast sobie gniazdo hodować na gębie
#gownowpis
IspitOnYourGrave - Nie wiem jak takie kucowskie obleśne brody można nosić. Jak już ch...

źródło: comment_kftch7g28i7BfFVB01knUMZYTsMms4ZE.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: Ja trzymam do 2cm. Coś wystaje, to trymerem ciach.
Co rano zwykłym mydłem jakbym szamponem głowę mył.
Te dwa zdjęcia u góry przypominają właśnie szczotki do kibla.
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: Gdybym miał zgadywać to powiedziałbym, że to efekt mody na brodę połączony z tryhardyzmem i próbą poprawy swojego wyglądu xD. Nie wszyscy od razu czają, że nie każdy powinien nosić brodę, że to wymaga odpowiednich predyspozycji genetycznych.
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: znam sporo osób ze środowiska kucowskiego i oni uważają się z taką cipobrodą ładniejsi i nic tego nie zmieni, choćby krzaki wystawały im za uszy. Taki typ człowieka, to chyba to samo co u kobiet jaskrawe kolory włosów. Też mało komu pasuje a robią często te, co lepiej nie powinny.
  • Odpowiedz