Wpis z mikrobloga

Nareszcie trafiłam w simsach na wolnego faceta. To NPC, mój sim przeprowadził go jako kolegę z pracy. Zajrzałam w jego wyposażenie i znalazłam tam 4 wazony ze słonecznikami, 6 wazonów z jakimiś innymi kwiatami, 5 krasnali ogrodowych, 3 różowe flamingi do ogrodu, 5 jakichś ozdób na stół, które wyglądają jak przyprawy, 4 zestawy stereo, 2 kwiatki doniczkowe, 6 lamp + 2 jeszcze inne lampy, 5 wazonów z irysami, 7 drzewek bonsai, 3 zabawkowe samochody, 2 telewizory, dywan, grill, lustro, 2 fotele które wyglądają jak pandy, 2 stoliki karciane, konsola do telewizora, kuchenka, 2 zestawy do karaoke, 2 zestawy do pinballa, 2 rzeźby, 2 jeszcze inne wieże niż wcześniej wymieniałam, konsola DJa, pianino, 2 kolejne telewizory, fontanna i 1 smaczny pomidor xD
Nigdy wcześniej żaden sim nie miał aż tylu rzeczy w wyposażeniu, mam wrażenie że psują mi się te moje simsy i tak być nie powinno.
To wszystko jest sporo warte więc jednej z moich simek trafi się bogaty mąż. Okazało się też że jest na szczycie kariery sportowca więc od razu będzie dużo zarabiał.
#simsy #gownowpis #sims2
  • 10