Wpis z mikrobloga

@miguel1726: #oswiadczenie #podrozujzwykopem #podroze #brazylia #ciekawostki #ladnapani #pytanie #gownowpis

Cześć mirasy, tak się złożyło, że siedzę w Brazylii od prawie dwoch lat (z jedną małą przerwą) i pomyślałem sobie, że może warto by trochę wam o niej opowiedzieć. Jak wygląda życie tutaj, czy favele są naprawdę niebezpieczne, jak to jest z brazylijkami i kto jest ładniejszy one czy polki, czy ich wielkie tylki to mit i czy naprawdę lecą na hajs, ile kosztuje przeciętnie gram kokainy a ile marihuany, czy karnawał serio jest tak dziki jak się o nim mówi, czy żyją tutaj jeszcze indianie itp.

Ktoś jest czymś takim zainteresowany ?

P.S
Sorry za spamowanie tagami ale wiadomo, chcę trafić z pytaniem do jak największej ilości osób.
  • 12
@stefciobrzucho: nie wiem czy ama to dobry pomysl, bo glupio by bylo odpowiadac mi zwezle na tematy, ktore wymagaja zaglebienia sie w nie, a w komentarzach ciezko o rozwijanie sie dluzej niz kilka zdan. Do tego zawsze lubilem pisac, wiec dla mnie to tez bedzie przyjemnosc. Na razie planuje krotkie wrzutki-podsumowania na konkretne tematy, a jak chwyci i znajda sie chetni moge opowiedziec troche o tym, co sam tutaj widzialem i