Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moim problemem jest to, że mimo 26 lat nic nie wiem o życiu, jak załatwiać sprawy, ponieważ we wszystkim dotąd wyręczali mnie rodzice. Chciałbym się wyprowadzić i coś wynająć, ale obawiam się że sobie sam nie poradzę. Źle mi w obecnej sytuacji i chcę to zmienić, czuje się jakbym się zatrzymał w rozwoju na 16 latach. Do tego jestem uzależniony od komputera, marnuję przy nim całe dnie. Nie chcę być traktowany jak dziecko, które sobie nie radzi z życiem, chciałbym się usamodzielnić. Od zawsze byłem nieogarnięty, wszystkiego musiałem się dowiadywać od bardziej ogarniętych ludzi. Do tego nęka mnie #fobiaspoleczna co kto o mnie pomyśli, jak wypadnę itp. Przez siedzenie w domu utraciłem już zdolność do rozmowy z drugim człowiekiem, bo po prostu na niczym się nie znam i nie ma ze mną o czym porozmawiać. W głębi siebie wiem, że robię źle i chciałbym się zmienić, ale czuje się jakbym ciągle spał, brak chęci do zrobienia czegokolwiek, tak przyzwyczaiłem się do siedzenia przed kompem, że inne rzeczy sprawiają mi już trudności i powodują dyskomfort. Jak zmienić swoje życie?
#motywacja #przegryw #stulejacontent #gownowpis #przemyslenia #oswiadczenie ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdy musi się tego nauczyć. Po prostu - zacznij. Na początku może być Ci trudno i niekoniecznie wszystko się uda, ale to normalne. Im szybciej zaczniesz wszystko robić sam, tym szybciej nauczysz się robić to dobrze.
  • Odpowiedz
AnalnyObywatel: Pracujesz gdzieś? Jeśli zarabiasz na tyle dużo, żeby coś wynająć, to proponuję wyprowadzić się z domu.

Spróbuj szukać ogłoszeń pokojów/mieszkań na OLX. Umów się na oglądanie. Jeśli jesteś małomówny, to nie musisz dużo mówić. Wystarczy, że tylko powiesz "OK, biorę" albo "Nie, dziękuję". Potem tylko wystarczy raz w miesiącu robić przelew (chyba masz konto w banku?) na numer konta wskazany przez osobę wynajmującą pokój/mieszkanie.

Jak robisz zakupy w supermarkecie, to wystarczy kilka słów powiedzieć przy kasie:
- dzień
  • Odpowiedz