Wpis z mikrobloga

Mireczki, ale jestem spryciarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzisiaj rano obudziłem się z mega ochotą na chrust. Ale jak to każdy porządny #niebieskipasek w kuchni nienawidze sprzątać po gotowaniu. Wiadomo - gotowanie to moja pasja ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale sprzątanie już nie. Wpadłem zatem na genialny pomysł:

Wiedziałęm, że różowa będzie dzisiaj sprzątać mieszkanie i jedzie na jakieś zakupy wcześniej. Pomyślałem, że jak jej nie będzie to zrobię chrust. No i nadeszła ta chwila, gdy wybyła z mieszkania .Szybki zatem prysznic i do roboty.

Chrust zrobiony i wysłalem jej poniższe zdjęcie z podpisem "Wiem, że uwielbiasz chrust, więc postanowiłem Ci zrobić niespodziankę" ( ) ( ) ( )

Różowa wniebowzięta, zje i tak ze dwie sztuki nie więcej a ja będę miał chrustu na kilka dni. Aha, po powrocie udawałem, że niedawno skończyłem i zabieram się do sprzątania. Powiedziała, żebym to zostawił, a ona w podzięce za mnie posprząta. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mireczki, w związku trzeba być #!$%@? szachmistrzem i strategiem. Nie żadne kłótnie, nie żadne proszenia. Wszystko co chcecie osiągnąć trzeba zrobić przez podchody i manipulację ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#gzw #gotujzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #chwalesie
travikk - Mireczki, ale jestem spryciarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzisiaj rano obudziłem się z ...

źródło: comment_MzR87zkHc5r51IMf1onUWLnOpnrOF98F.jpg

Pobierz
  • 85