Wpis z mikrobloga

Zj*bany #steam już nie mam do nich sił!. Zmieniłem numer telefonu i sam telefon. Więc utraciłem ten ich zesrany token. Od 5 dni przez support próbuję odzyskać dostęp do swojego konta. Bezskutecznie. #!$%@?. W pierwszym etapie poprosili tylko o dane karty z której kupowałem gry albo o numer seryjny jakiejś z gier zakupionych już. Z racji, że nie posiadam numerów seryjnych zakupionych gier już (głównie przez Steam kupowałem i to dawno), to podałem dane karty. Zaznaczyli że wystarczy jedna z opcji. Mimo podania danych karty, poprosili mnie jeszcze i tak o numer seryjny jakiejś z gier. No ale nie mam. I co robić? Jak żyć?

#gry #it #pcmasterrace #steamrozdajo #grypc #pomoc #help
  • 14
@mymciomumin: Przeslij im liste gier ktore pamietasz ze miales, w kolejnosci "kupna", szczegoly osiagniec ktore znasz i liste hasel ktore miales. Generalnie jak najwiecej info ktore Ci pomoze uwiarygodnic ze to Twoje konto to powinno przejsc ich weryfikacje.
@mymciomumin mi się zbiła szybka w telefonie i przerzuciłem się na inny ale ja nie zmieniałem numeru to wystarczyło tylko zainstalować steam na telefonie i było ok. Jeśli masz starą kartę to spróbuj na telefonie z nią zainstalować steam, zalogować się i zmienić numer guarda na nowy. Powodzenia.
@mymciomumin ale karta została zutylizowana? jeśli pamiętasz numer możesz iść do operatora i powiedzieć żeby Ci właśnie taki numer dali. Oni dezaktywują numery po jakimś czasie więc możliwe że się uda. Mój znajomy stracił maila na którym mial zarejestrowane konto w grze, mail został skasowany przez długą nieaktywność, wystarczyło założyć konto z identyczną nazwą i przywrócić maila. Może Ci się tak udać. Ale myślę że przez steam support łatwiej.
@mymciomumin: przed steam guardem jak straciłem konto to wystarczyło im powiedzieć jakie gry miałem i kiedy mniej więcej je kupowałem, z tego co pamiętam podawałem z dokładnością do kwartału, im więcej danych do których nie ma dostępu każdy im podasz (gry na koncie tylko odpadają bo to widać jak ktokolwiek wejdzie na twój profil) tym więksa szansa że usuną Ci token i konto będzie Twoje. Jeśli nie masz dostępu do tego