Wpis z mikrobloga

co sie o------o to ja nawet nie... moj przyjaciel byl z moja przyjaciolka w zwiazku od 4 lat. wiadomo, jak w kazdym zwiazku czasem sie poklocili czy posprzeczali, standard. nagle po 4 latach ona mu oznajmia, ze go juz nie kocha i nie chce z nim byc. to bylo w grudniu przed swietami. aktualnie jest 23 luty, do mojego przyjaciela przyjechal nasz dobry kolega (tworzymy jakas tam paczke w 13 osob i on tez w niej jest), rzekomo po koszule, ktora zostawil u niego podczas ostatniej imprezy. przy okazji oznajmil mu, ze byl z jego byla na piwie i ze mu sie spodobalo, ze z ich wspolnych rozmow wynika to, ze chcieliby byc razem. r-------o mnie to doslownie, jak dla mnie to takich rzeczy przyjacielowi nie powinno sie robic (w sumie sa kuzynami). jak dla mnie oboje sa skresleni. co wy byscie zrobili w takiej sytuacji, bo ja jestem totalnie rozbity i nie wiem co mam sadzic o tej sytuacji..

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@riseno: Kobiety ziomka się nie bierze, prosta zasada, chyba że ziomek ziomka zapyta i zgodę dostanie, ale to też przed faktem rozpoczęcia podrywu. Jak dla mnie koniec znajomości jeśli miałbym takiego gościa w grupie ;)
  • Odpowiedz
@riseno: Mam beke z tych waszych 'paczek' i 'klik' hermetyczne srodowisko ktore nie wpuszcza nikogo nowego i ciagle rozwiazuja problemy miedzy sobą ten tego rzucił ten kręci z tym i wklejają skriny z fb xD
  • Odpowiedz
@zaorany_1: wiem, poza tym jestesmy w 4 klasie technikum, maturalna, i ten "kumpel" i ta dziewczyna jest ze mna w klasie. z tym "kumplem" znamy sie praktycznie od pieluchy, bo nasze matki rodzily nas w ten sam dzien i do dzisiaj utrzymuja przyjacielskie stousunki. z reszta ciekawe zrzadzenie losu, ze to nie on jest moim najblizszym przyjacielem, tylko wlasnie ten, ktoremu wbija noz w plecy.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: to cisnij sobie beke dalej, tylko nie wiem, po co tutaj wylewasz swoje zale? zostales odrzucony przez taka "paczke" i boli cie d--a, czy co? mamy wielu znajomych, nie jestesmy nie wiadomo jak blisko ze soba, ale lubimy bawic sie w swoim towarzystwie, nikogo nowego nie odtracamy, takze dobre masz info
  • Odpowiedz
@zaorany_1: i tu jest wlasnie rzecz najsmieszniejsza, bo na prawde nic nie bylo po nich widac. nie znam ich od dzisiaj, z reszta ten "kumpel" to wiesz, taki typowy kolega od chlania i imprezy, jego najdluzszy zwiazek trwal 2 miesiace, jest typem imprezowicza takze bardzo mnie zdziwila ta informacja. wiecej ta dziewczyna rozmawiala czy siedziala z jednym kolega z klasy, niz z tym "kumplem", nie widzialem ich nigdy na osobnosci,
  • Odpowiedz
zostales odrzucony przez taka "paczke" i boli cie d--a, czy co?


@riseno: na 90% został.

A co do sytuacji.
Technicznie rzecz biorąc nie ma powodu do wkurzania się. Ludzie sie schodzą i rozchodzą. Bywa. Czy utrzymają przyjaźń miedzy sobą to
  • Odpowiedz
@b4rnab4: tylko co to ma do obecnej sytuacji? w tej naszej paczce tylko oni byli w zwiazku, nic o nas nie wiesz a komentujesz. plujesz jadem jak typowy gimbus, wiec albo nim jestes, albo jestes ograniczony umyslowo, a z takim typem to mi sie nie chce wchodzic w dyskusje, elo.
  • Odpowiedz