Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę o tym, że jej facet z ABW Adam O jak sprawdzał monitoring posługując się legitymacja z ABW i mógł tymi monitoringami manipulować itp.... To mógł też sprawdzić drogę Adama Z. I widząc Adama Z na Królowej Jadwigi że tamtędy szedł mógł równie dobrze on (Adam O) podrzucić ten dowód aby było na Adama Z. Tym bardziej, że na dowodzie odcisków nie było... Zwykła osoba przypadkowa nie wytarlaby raczej dowodu... Bo nic do ukrycia nie ma. Natomiast dowód wytarlaby ktoś kto go podrzucił i wiedział że trzymając go w łapskach zostawi odciski.
#ewatylman
  • 25
@jilicat: Ewa płakała przed imprezą https://lajt.lm.pl/aktualnosci/informacja/108511/adam_z_nie_odpowie_za_zabojstwo_mozliwa_zmiana_kwalifikacji

"- Byłem chłopakiem Ewy Tylman od 2012 roku - zeznawał dziś przed sądem Adam O., jeden ze świadków. Chłopak kobiety przyznał również, że Ewa Tylman miała podczas związku z nim utrzymywać dość bliski kontakt z Dawidem G. Oprócz rozmów prowadzonych na facebooku oboje mieli spotkać się w klubie i całować się. Gdy Adam O. dowiedział się o tej znajomości miał zagrozić Ewie rozstaniem, jeżeli ta
@jilicat:
Im bardziej w las, tym więcej drzew..Chociaż zdziwiona jestem decyzją sądu. Nie przesłuchał jednak wszystkich świadków, chociażby uczestników imprezy, a jednak podjął taką decyzję. Odważne- jak na zeznania tylko "chłopaka" A.Z.
@lizzy_bennet: Nie wiadomo, o której dowód znaleziono ,równie dobrze mogła być to podstawiona babka ... można na rożne sposoby myśleć..ciekawe jak ta osoba zezna w sądzie...bo o ile pamiętam była anonimowa?..:) a poza tym to ,że Ewa uciekała nad rzekę, to pomysł prokuratury ,bo odzwierciedlenia tego nie ma na monitoringu . Brat jej opisywał nagranie ,które zresztą zaginęło w dziwaczny sposób ,że Ewa wchodzi na most z Adamem Z. spokojnie nie
@lizzy_bennet: nawet jeśli znalazła ten dowód osoba po godzinie 5 ,to czy wyklucza to Adama O. z maczania paluchów w tej sprawie ? tak jak napisane zostało przeze mnie powyżej... mógł później przejrzeć monitoring i zgonić winę na Adasia Z. widzę ,że nie dopuszczasz do siebie wersji o Adamie O. ale zauważ ,że własnie dlatego Adam Z. jest dziś na wolności ,ponieważ prokuratury "jeden logiczny ciąg wydarzeń " to wielkie nieporozumienie.
@Truesomuch: Weź mnie w nic nie mieszaj, bo ja za nikim nie jestem zielonko. Prostuję twoje źle pukladane teorie. Napisałeś ze najpierw przejrzal monitoring a potem podrzucił dowód - tu juz wyjasnilam ze ta kolejność jest niepoprawna. Mówiłeś ze nieznana godzina znalezienia i nie wiadomo kto go znalazł - tutaj tez blad. Wyjasnienie stosuj do dowodów, nie na odwrót. I weź mnie nie wolaj do takich głupot bo temat przegadany milion
@lizzy_bennet: Nigdzie nie było napisane przeze mnie w jakiej kolejności mógł działać Adam O. to Ty czytasz z niezrozumieniem :) Tak godzina znalezienia dowodu podana przez osobę anonimową oraz policję to godzina 5 . Tak samo może to być 10 ponieważ prokuratura i policja tak to dopasowała ...jak to ,że Ewa biegła i uciekała przed popędem Adama Z. Nadal pewnie nie zrozumiesz o co mi chodzi. Policja i prokuratura podają wszystko
@Truesomuch: Nie rób za przeproszeniem człowieku #!$%@? z logiki, bo ręce opadają. Twoja teoria wygląda mniej więcej tak: niezauważony nigdzie chłopak Ewy Tylman wpadł ot tak sobie o 3:30 na most Rocha, nie wiadomo z jakiego powodu wrzucił swoją dziewczynę do rzeki, ale wcześniej #!$%@?ł jej dowód i stwierdził, że najlepszym sposobem żeby zrzucić winę na typa który był z nią przy tym moście, będzie sprawdzenie monitoringu z całej okolicy i
@KrzakuLP: Nie ,moja teoria wygląda tak...niezauważony nigdzie Adam O. wchodzi na most bo na moście oczywiste jest ,że nie ma kamer więc nie zarejestrowały ani jego ani Ewy i Adama Z. to po raz . Po dwa dalej moja teoria polega na tym ,że na drugi dzień ten z Abw jeździł i sprawdzał nagrania które równie dobrze mógł #!$%@?ć....Po trzy nie wiesz z jakiego powodu? wystarczy to, co zeznał ,że Ewa