Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę o tym, że jej facet z ABW Adam O jak sprawdzał monitoring posługując się legitymacja z ABW i mógł tymi monitoringami manipulować itp.... To mógł też sprawdzić drogę Adama Z. I widząc Adama Z na Królowej Jadwigi że tamtędy szedł mógł równie dobrze on (Adam O) podrzucić ten dowód aby było na Adama Z. Tym bardziej, że na dowodzie odcisków nie było... Zwykła osoba przypadkowa nie wytarlaby raczej dowodu... Bo nic do ukrycia nie ma. Natomiast dowód wytarlaby ktoś kto go podrzucił i wiedział że trzymając go w łapskach zostawi odciski.
#ewatylman
  • 25
Żeby obalić Twoją teorię wystarczy wyjść od najprostszej rzeczy. Żeby zaczaić się na moście musiałby wiedzieć, że tam się akurat kierują. Oto wiedza jaką posiadał: Ewa wróci taksówką (rozmowa z Ewą). Pijany Adaś po tym jak padł jej telefon próbuje się dodzwonić do AO ze swojego telefonu, ale wybiera raz zły numer, a nawet jak wybiera dobry, to jest to nieodebrane połączenie. I tyle, end of story
@KrzakuLP: no popatrz, a ciekawe czy znajdzie się świadek ,który potwierdzi ,że znajomy czy znajomi Adama O. z abw byli w klubie i ja(Ewe) widzieli... być może miał cynki gdzie się szlaja jego luba... tak można w nieskończoność.... Ty swoje.... ja swoje ... mam swoje zdanie i je uszanuj, bo ja szanuje zdania innych ode mnie i nie unoszę się do kogoś z odmiennym zdaniem wyzwiskami jak Ty i koleżanka lizzy_benet.
@Truesomuch: Napisałeś, ze po tym jak sprawdził monitoringu i widział gdzie podazal Adam z. Podrzucił dowód co nie może być możliwe gdyż dowód znaleziono po dwóch godzinach od zaginięcia, gdzie Adam o. Niebrozpoczal swojego śledztwa. To ty chyba nie wiesz co czytasz. I jaka ni zylka pęknie xd od ponad roku tu tyle teorii bylo ze większość nielogicznych zostala odrzucona, a ty przebudziles sie jak nagle i jeszcze mylisz fakty. Po
@Truesomuch: W takiej zagadkowej kwestii każde zdanie jest na wagę złota, bo naprawde sprawa jest trudna do rozwiklana. Ale takie teorie nusza byc podparte faktami. Jak juz na starcie cos nie pasuje to trzeba odrzucić. Nie można postawić człowieka i szukac pod niego winnych tylko analizować fakty. Adam o. Moze być winny, ale nie mamy na niego dowodów. Wiemy za to ze sledztwo rozpoczal juz po tym jak znaleziono dowód.