Wpis z mikrobloga

Z tym, że Alfa jest lepsza od Mazdy to poleciałeś srogo...

Mogłeś od razu otagować że #heheszki ( )


@Krzysiekmls zapewniam cię, że ta konkretna alfa jest znacznie lepsza, od tej konkretnej mazdy.

Więc nie wiem po co się produkujesz, no chyba, że należysz do grona niedorozwojow, powtarzających bajki i mity o awaryjnosci.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@frogfoot: łooo, jaki z kolei Ty mądry jesteś że za komentarz do na temat jakiejś marki samochodów wyzywasz ludzi od niedorozwojów.
Na szczęście jestem zbyt kulturalny żeby nazwać Cię głupim chamem za naśmiewanie się z osób niepełnosprawnych... ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@frogfoot: ojej ojej, widzę że ktoś tu manował się Samozwańczym Wielkim Wykopowym Krytykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio, to bardzo indywidualna sprawa jaka marke aut ktos preferuje. Dla mnie Mazda stoi wyzej niz Alfa, VW czy tym podobne. I stad moje zdanie.
  • Odpowiedz
@Krzysiekmls nikt ci nie broni żyć w świecie własnych urojeń. W rzeczywistości alfa to marka premium, z niepowtarzalnym stylem i historia, a Mazda nie reprezentuje sobą nic.

To poziom forda i VW, tylko że że #!$%@? japońskim designem. Nudne azjatyckie rice rockets z przednim napędem.

O tyle dobrze, że tyle lemingów to kupuje, to złodzieje skupiają się na obrabianiu tej Chińczyzny i właściciele innych marek mają spokój.
  • Odpowiedz
@frogfoot: tak tak, marka premium. Widzialem jakie to premium, kiedy wsiadalem do 8-mio letniej Alfy z cagle psujacymi sie hamulcami, rozpadajaca chlodnica i jeszcze kilkoma innymi "drobazgami".

Zgadzam sie, ze w starych Mazdach blachy sie sypaly. Ale przynajmniej technicznie byly perfekcyjne i jezdzily bez awarii.

Jak bede wdzial 10-cio letnie Alfy, ktore maja po 180k km i nadal da sie nimi jezdzic bez inwestowania corocznie 12k w czesci, to wtedy zyskam
  • Odpowiedz