Wpis z mikrobloga

@frogfoot: Skoro już powołujesz się na tą nieszczęsną Dekrę, która ma z obiektywnością tyle wspólnego, co z produkcją waty cukrowej...

Oh wait, Mazdę widzę, ale Alfy nie ma? I to w żadnym przedziale z listy dostępnej poniżej? What a shame ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

https://www.autocentrum.pl/newsy/newsy/dekra-2016-oto-najmniej-awaryjne-modele/21499/

Jak widzisz, nawet Twoja Dekra widzi Mazdę wyżej. Koniec dyskusji, pora na wieczorny relaks, a nie bezsensowne
Krzysiekmls - @frogfoot: Skoro już powołujesz się na tą nieszczęsną Dekrę, która ma z...

źródło: comment_0jFT3SVwYKeiTnfPu7l0IhrCxXlWfJWF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Krzysiekmls: Powtorze jeszcze raz - masz cos do zarzucenia dekrze, to pokaz inne, bardziej obiektywne staystyki.

Z tych moich jasno wynika, ze awaryjnosc wspolczesnych Alf jest na zadowalajacym poziomie i nie ma powodu, zeby kupowac bezplciowe azjatyckie auto.

A lista jest jakas #!$%@?, bo na zalaczonym przeze mnie obrazku Giulietta jest lepsza od mazdy 3 BK i tylko minimalnie za BL.
  • Odpowiedz
zeby kupowac bezplciowe azjatyckie auto.


Z kim ja tu dyskutuję... Jakże nisko upadłem ()

@frogfoot: Łaaaał, mi zarzucasz produkowanie stereotypów, a sam walisz jeszcze gorsze... niedorozwoju ( ͡º ͜ʖ͡º)
Już widzę minę kogoś, komu próbujesz wmówić, że najnowsza Mazda 6 jest bezpłciowa...

Ty to pewnie tylko super mocne europejskie auta kupujesz, alfy z duszą (czyli często się psują) albo passat w tdi
  • Odpowiedz