Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo my stulejmany co sa cale zycie tfwnogf jesli jakims cudem wyjda z tfwnogf i znajda #rozowepaski skazani sie na klamstwo w kwestii #zwiazki . Jestem wiec ciekawe drogie stuleje jaka historie macie zamiar przedstawic. Moja bedzie nastepujaca, w licbazie bylem w zwiazku z Ola, mlodziencza milosc i te sprawy. Mielismy studiowac w tym samym miescie ale ja sie nie dostalem a ona tak i niestety zwiazek na odleglosc nie dal rady. Potem mialem pare przelotnych znajomosci, a potem bylem zbyt zajety praca. A wy drogie stulejki, co macie zamiar mowic?
#tfwnogf #stulejacontent
  • 32
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu:

A wy drogie stulejki, co macie zamiar mowic?


Jestem prawiczkiem i mozesz mnie rozprawiczyc (uśmiech). Ucz mnie ucz nauka to do cipki klucz.

Jesli sie jej podobam to ona powie "nie wierzę" i że niby kłamię, gram, że to niemożliwe w tym wieku być prawicowcem. I nie uwierzy, poki nie bedziemy rozebrani, a potem ją wyrucham nieporadnie w 2-3 minuty i przestane byc prawiczkiem fizycznie. Mentalnie jednak będę póki
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Tym bardziej jak sie spodobasz. Mialem duzo takich sytuacji, nawet 2 dni temu. Dziewczyna zachwycona mną, a ja jej mowie ze miałem pół kobiety tylko. Ona pyta o oc chodzi? Aaa zrobiła mi kiedys lodzika w szkolnej ubikacji. I potem mowilem, ze moze mnie uczyc, zobaczy ze nigdy nawet nie widzialem golej kobiety na zywo. Ona to moze odbierac jako zarty, a nie musi. I tak ją to kręci,
  • Odpowiedz
myslisz, ze alfa mowia prawde? Byc alfa to znaczy byc bajerantem, to ludzie z darem mitomanii.


@wyjde_z_przegrywu: Eee nie. Mylisz alfę z bad boyem. Alfa moze byc totalnie szczery, a jest tak męski, przystojny, że kobieta zgadza sie na wszystko i sama go bedzie tłumaczyć. Np chodzil na dziwki bo potrzebował seksu, rozumiem go. A juz brzydkiemu w tej samej sytuacji by powiedziala że jest #!$%@?ą ob nie umiał znalezc
  • Odpowiedz
nie będziesz w szczęśliwym związku to co wtedy ?


@Graner: Szczesliwe zwiazki to #!$%@? 10% z wszystkich xD Zobacz ile rozowych sklada pozwy rozwodowe do lat 5 związku. Ile bez slubu zwiazkow trwa powyzej 5 lat? Człowieku, zwiazki dzisiaj to gówno. Tylko ruchać, te niewierne i niestale pannice ktore i tak odejdą z byle kaprysu a ty #!$%@? zycie i cele zyciowe marnujesz na takie mentalne dno.
  • Odpowiedz