Wpis z mikrobloga

Co się dzisiaj odwaliło w pracy. Przyszedł do nas jakiś gościu, kręci się rozgląda jakby czegoś szukał. Następnie podchodzi do mnie i mówi.
On - Chciałbym zostawić swoje CV.
Ja - na jakie stanowisko?
On - Kierowca lub handlowiec?
Ja - Ok, nie wiem czy akurat szukamy, ale proszę zostawić.

I teraz najlepsze. Wyjmuje swoje CV z kieszeni, pogniecione i mówi:
On- proszę sobie skserować bo ja jeszcze muszę je zanieść do kilku miejsc.

Kurtyna!

#truestory #pracbaza #praca #patologiazewsi
  • 96
  • Odpowiedz
przyjmowałem CVki ze zdjęciem z kamerki laptopowej z rozrzuconymi ciuchami na podłodze w tle, listy motywacyjne pisane wierszem. Śmiało mogę stwierdzić, że niewiele.


@alaskan_pipeline: ja swego czasu dostałem CV, w mailu załączone zdjęcie jakiejś ekipy, z 5 chłopaków. Dopisek: "ja to ten po lewej". xD

Albo zdjęcie ślubne jakiejś dziewczyny. (°°
  • Odpowiedz
@muchabzz: Ksero kosztuje 10-15gr. Skserowanie CV 20 razy to astronomiczny koszt 2-3zł. Jeśli ktoś nie jest w stanie poradzić sobie z takim wyzwaniem albo szkoda mu zainwestować 2zł w szukanie zatrudnienia, to na pewno nie będzie się do niczego nadawał. Będzie roszczeniowym leniem, któremu nie będzie się chciało pracować, a najlepiej by go wszyscy wyręczali. Zamiast żebrać u jakiejś sekretarki mogłeś po prostu wejść do punktu ksero na mieście (to
  • Odpowiedz
CV bez zdjęcia = kosz


@gosolution: ( ͡º ͜ʖ͡º)

Faceci jej pomagają, ona dużo potrafi załatwić szybko


@gosolution: Czyli zabiera czas innym i jeszcze dostaje za to płacę. Zawsze mnie trochę rozwala, wpadam do księgowej szprycha jak ta lala a ona nie potrafi w excelu przemnożyć procentów z innego arkusza ( ͡ ͜ʖ ͡) jak czegoś nie wie
  • Odpowiedz
@ms93 nie no.. Szacun... Zajebista analiza ;). Olac ze nic sie nie zgadza ale naprawdę ... Szacun... Ty to znasz ludzi...;)
Rispekt

A o skserowanie poprosilem bo ze strefy przemyslowej do centrum miasta sie jedzie godzine. A zrobienie kilku odbitek nie jest tu dla nikogo problemem. Najwazniejsze jest bycie uprzejmym.. No ale komu ja to tlumacze
  • Odpowiedz