Wpis z mikrobloga

@danielosw: w sumie połączenie X plus automat też może być odstraszające dla niektórych. Tak poza tym wygląda prawilnie moim zdaniem. Warto wrzucić ogłoszenie na facebookowe grupy dotyczące sprzedaży BMW
  • Odpowiedz
@ysqx: xDD po co? Janusze wycenią na 15 tysięcy. Te grupy na FB to rak, 99% to sebixy jeżdżące e36 1.6 B+G z glebą. Wielkie majstry, ostatnio ktoś wrzucił fajne E46 330i za 22k to go każdy zjechał, że warte max 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Arturrow poprzedni właściciel nie wiadomo dlaczego zmienił listwy przednie na srebrne, nawet nie oklejone tylko oryginalnie srebrne. Całe wykończenie w drzwiach jak i kierownicy jest drewniane.
  • Odpowiedz
  • 0
@blackphoenix no tak niestety kompletnie nie spełnia wymagań. To było praktyczne i wygodne auto do podróży. Niestety teraz same Seby chcą napęd na tył. I nagle okazuje się że xDrive jest wadą. :(
Jeszcze kiedyś kupię taki BMW ale teraz szkoda aby stało, a ludzie mają duży wybór.
  • Odpowiedz
@danielosw ludzi odstrasza wszystko co jest kombinowane. Poszukaj oryginalnych dekorow, załóż na deskę. Odklej naklejkę z tyłu auta, wyciągnij prawe drzwi pasażera.
I podstawowa sprawa: Opis. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli chcesz sprzedać samochód to nie wolno robić takich opisów.
Piszesz: Sprzedam BMW, 3.0Diesel, oryginalny przebieg, stan bardzo dobry.
Koniec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie pytaj dlaczego, ale tak to działa. Serio. Zrób
  • Odpowiedz
@danielosw: Myślę, że cena adekwatna jak za ten stan i wyposażenie dodatkowe. Tak jak już ci mirki pisały:

1. Przebieg - ja wiem, że to jest patologia, ale ludzie serio spodziewają się przebiegu 170kkm w 14-letnim aucie w dieslu. Nie zachęcam oczywiście do kręcenia - rozsądny kupiec się znajdzie wcześniej czy później;
2. Zdjęcia - ludzie kupują oczami, wymyj, wypastuj auto, znajdź jakieś fajne tło, zrób foty bardziej pod kątem
  • Odpowiedz
  • 0
@kolak68 innych nie mam. Dzięki za rady. Myślałem że trafi się osobą która doceni oryginalny przebieg i brak szpachli czy rdzy. Jak widać trzeba będzie podrasować opis i zdjęcia.
  • Odpowiedz