Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy Pytanie janusza siłowni do Was. Od 6 mies. regularnie dźwigam ciężary. W zasadzie efekt, na którym mi zależało został osiągnięty - zgubienie bęca + generalnie poprawa sylwetki. Czy żeby wspomóc proces gubienia resztek tłuszczu powinienem przyjmować np. spalacz tłuszczu, czy na tym etapie to jest w ogóle działanie pozbawione sensu?

Mam 182 cm wzrostu. Waga 75 kg i zasadniczo nie chciałbym przytyć, tylko wyrzeźbić coś z tego co jest obecnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak #!$%@?ę głupoty to dajcie znać. Teraz bawię się w jakieś przedtreningówki i izolat białka. Znajomy, który jest trenerem personalnym wciska mi jakieś spalacze, ale nie jestem przekonany. Pomuszcie xD

#suplementy
  • 7
@crazyfigo: to zalezy ile obecnie masz miensni a ile tluszczu. Moze tak byc ze przy tych 75kg masz dalej 15-20% BF. Wiec budowac nie ma czego, trzeba spalic ten tluszcz do ludzkiego poziomu i dopiero budowac.
@crazyfigo: trudno po samej wadze wnosić czy jest w ogóle z czego rzeźbić - podaj jakieś liczby z głównych liftów, myślę, że łatwiej będzie wtedy stwierdzić czy jest sens.
@crazyfigo: wszystkie spalacze dostepnie w kolorowych sklepach online to wielkie gowno. "Rzezba" to kombinacja miesni i niskiego bf, czyli albo kontynuuj redukcje albo zwieksz mase miesniowa, ktorej prawdopodobnie nie masz zbyt wiele.