Wpis z mikrobloga

@BongoRozsadku: A może z czasem spędzonym z ukochaną osoba? Jeżeli traktujesz to jako martontrawienie pieniędzy, to mam dla ciebie złe wieści. Zreszta nie za bardzo rozumiem cały ten szał walentynkowy, zupełnie tak jakby w żadnym innym dniu nie można było zrobić coś miłego dla swojej kobiety, czy tam mężczyzny.
Smutne macie życie skoro walentynki kojarzą wam się z marnowaniem pieniędzy


@MirkobIog: A czym innym są walentynki jak nie marnowaniem pieniędzy? Idziesz do sklepu kupić produkty z lekko "podrasowanymi" opakowaniami, które kosztują często wielokrotnie więcej - i to tylko dlatego bo są głupie walentynki.

Smutne musisz mieć życie, skoro potrzebujesz takie święta jak walentynki żeby wydać sumę X pieniędzy i zrobić komuś prezent, dodając ewentualnie "kocham cię", skoro masz na to
@wykopiwniczanin:

A czym innym są walentynki jak nie marnowaniem pieniędzy? Idziesz do sklepu kupić produkty z lekko "podrasowanymi" opakowaniami, które kosztują często wielokrotnie więcej - i to tylko dlatego bo są głupie walentynki.


Przecież bilety do kina czy dania w restauracji nie drożeją w związku z walentynkami. Nikt nie kogo nie zmusza do kupwania tandetnych serduszek.

Może i byś miał racje co do mnie, gdyby nie fakt że napisałem prawie to
@MirkobIog: Czyli podtrzymujesz, że w walentynki trzeba gdzieś wyjść, bo tak nakazują media(i o czym mówimy z resztą)?

Może i byś miał racje co do mnie, gdyby nie fakt że napisałem prawie to samo w moim ostatnim komentarzu, który możesz zobaczyć powyżej.


Sugerowanie, że będę czytał cały fred od deski do deski