Wpis z mikrobloga

Tym razem #tlustejedzenie w formie płynnej.
Taki shake jest bardzo smaczny i bardzo sycący. Może być pity potreningowo, okołotreningowo, czy jak komu pasuje.
Duże źródło witamin i minerałów, dużo zdrowych tłuszczów.

Składniki do zblendowania:
*3 zółtka kurze
*olej kokosowy virgin - 25g
*masło - 15g
*średni banan - 100g
*mleczko kokosowe - 150-200g (w zależności jaką gęstość chce się uzyskać)
*serwatka - 35g
*cynamon do smaku

B 43
W 27
T 80
E 1000

#mikrokoksy #keto #lowcarb #paleo #gotujzwykopem #gotowanie
gzf- - Tym razem #tlustejedzenie w formie płynnej.
Taki shake jest bardzo smaczny i ...

źródło: comment_jUyQRROmKimYHdm6RitUWG1CGl6wZq2a.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@gzf-: Spoko, robię coś podobnego, aczkolwiek za bardzo wymieszane b i t i w jak dla mnie. Polecam wersję z pieprzem i kurkumą - pomaga strawić i działa antyzapalnie. A w słodkiej wersji wrzucam śmietankę 3-% z miodem, korzeniem imbiru i cynamonem.
Kolejna kwestia, warto dodać "coś stałego" np. wiórki kokosowe, organizm zaczyna trawienie już w ustach. W naturalnym środowisku mało jest kalorycznych, płynnych posiłków, więc warto nie odzwyczajać orgniazmu.
  • Odpowiedz
W naturalnym środowisku mało jest kalorycznych, płynnych posiłków


@Gorasul: Podobnie jak gotowanych, smażonych, pieczonych, białek w proszkach, kawy, piwa, itp ;)
Podobnie jak ubrań, bielizny, telefonów komórkowych, antybiotyków, mieszkań, samolotów, samochodów, foteli do siedzenia, laptopów, 8h siedzącej pracy, itp.

My już całkiem dano temu porzuciliśmy mieszkanie w jaskiniach i środowisko naturalne jakbyś nie zauważył ;)
  • Odpowiedz
@Gorasul: Czy ja wiem? Przerzuciliśmy się z korzonków i padliny na jedzenie wysokiej jakości. Właśnie dzięki postępowi nie dochodzi co chwila do zatruć, epidemii chorób przenoszonych drogą pokarmową, nie jesteśmy tak masakrycznie zarobaczeni jak nasi przodkowie.
Popatrz sobie na kraje 3-go świata, poczytaj statystyki ile głupia cholera dziesiątkuje ludzi rok rocznie. Poczytaj o zarobaczeniu populacji biednych krajów, poczytaj jakie choroby można w Indiach złapać pijąc wodę z kranu, itp, itd.

Więc
  • Odpowiedz