Wpis z mikrobloga

Zderzak w moim #smart trzyma się na kilku śrubach i czterech spinkach. Trzy spinki zgubiłem już wcześniej, a dzisiaj połamałem tą ostatnią. Jak na złość, nie ma takich w żadnym katalogu spinek samochodowych.

Co robi w tej sytuacji majsterkowicz? Odpala #solidworks, robi szybki projekt i drukuje sobie nowe spinki :D

Kocham #druk3d!
Pobierz
źródło: comment_YS884nnuOSu0F0zTximfgAJXLMdsPp4x.jpg
  • 63
@LukaszW: Zaaferowałeś mnie, a co z wygłuszeniem kabiny ? Mam clio 1 gen 3 lift. Przy 120 jest nieznośnie, przy 140 auto już pływa i raz że szum powierza nieznośny to w dodatku mało pewnie się czujesz. Sam śmigam mało w trasy ale wiadomo jak jest. A u mnie nie ma szans na posiadanie dwóch aut, więc taki smart musiałby być głównym wozidłem.
@Papasanbaba: Jakiegoś mega komfortu może nie ma, ale nie jest też źle. Przy 150 jedzie się bardzo fajnie. Jedynie przy wyprzedzaniu tirów trzeba mocniej chwycić kierownicę, bo podmuch wiatru po wyprzedzeniu potrafi trochę zatrzepać autem.
@LukaszW: Wiesz, tego że będzie to limuzyna to się nie spodziewam, ale u mnie obecnie przy 120 muszę dać radio głośniej bo jak mam ustawione na warunki miejskie to mi szum powietrza je zagłusza :P Czyli rozumiem jest jak najbardziej ok. Czytam blog, dodam do ulubionych i się szczerze zastanowię nad tym modelem, bo póki co dzieci nie mam, a tak to zawsze kobiecie można by zostawić w spadku ( ͡
@Papasanbaba: Miejsca w smarcie więcej, niż w większości kompaktowych aut na rynku ;) Serio - jak na dwie osoby, to smart jest olbrzymim autem. Środek można porównać do mesia a-klasy.

@OstraSriracha: Mam Zortraxa M200, Flashforge Creatora, Vertexa K8400 i za dwa tygodnia będę miał oryginalną Prusę i3 mk2 ;)
@LukaszW: Miejsce może i sporo, ale kolejnej osoby nie zapakujesz mimo wszystko, a czasem śmigam we 3-4 osoby. Choć w sumie te 3 razy do roku max także pewnie gdybym miał smarta i zwyczajnie bym nie mógł zawozić osób to by dali sobie w inny sposób radę.