Wpis z mikrobloga

Zderzak w moim #smart trzyma się na kilku śrubach i czterech spinkach. Trzy spinki zgubiłem już wcześniej, a dzisiaj połamałem tą ostatnią. Jak na złość, nie ma takich w żadnym katalogu spinek samochodowych.

Co robi w tej sytuacji majsterkowicz? Odpala #solidworks, robi szybki projekt i drukuje sobie nowe spinki :D

Kocham #druk3d!
Pobierz
źródło: comment_YS884nnuOSu0F0zTximfgAJXLMdsPp4x.jpg
  • 63
@LukaszW supermajsterkowicz bulwo (,) pisalem kiedys do Ciebie i na czacie i na mailu a nawet na fejsie, zero reakcji, uwielbialem przegladac majsterkowo zawsze odkladalem projekty do zakladki na pozniej ( ͡ ͜ʖ ͡) a teraz tam tylko sa drewno projekty... (Ps. Jaka masz drukarke 3d? Cos wiesz na temat zortraxa?)
@LukaszW: zrobiłem tak bratu jak mu się zepsuła zębatka od podnoszenia szyby w samochodzie. Niestety swojej drukarki się jeszcze nie dorobiłem dlatego tylko przygotowałem model a wydrukował to jakiś ziomek z OLX-a.
@LukaszW: Z jakiego materiału drukujesz? Bo bardzo zainteresowało mnie wygładzanie w oparach acetonu. Rozumiem, że drukowane metodą FDM? Jeżeli jest taka możliwość to z chęcią bym na pw podpytał :D