Wpis z mikrobloga

Hej mirki ! :)

Zbliżam się do końca umowy z #play Mix i planuje przejść na abonament. I teraz pierwsze pytanie do was- Play czy T-Mobile. Jestem skłonny przejść do #tmobile, ale teraz drugie pytanie- jaki telefon wybrać ?
Wołam #android bo nic innego nie ma, oraz #windowsphone bo mam L640 i sobie mocno chwale ten system #telefony

Moje typy to Huawei P9 Lite i Samsung Galaxy A5 2016

Co lepsze i która oferta lepsza :)
  • 19
@GeneraleHans: Cokolwiek na kartę, tu już zależy czego potrzebujesz. Sam mam w mobile vikings, bo duży pakiet internetu. Abonament może zachęcać tańszym telefonem, ale to tak jak kupowanie na raty, tylko ci nie mówią że abonament jest przez to wyższy. Lepiej zostań przy jakimś prepaid zamiast się wiązać z siecią a telefon kup na własną rękę. Wybór większy, ceny lepsze i nie będziesz musiał zostać z jednym operatorem przez 12-36 miesięcy.
Play czy T-Mobile


@GeneraleHans: play ma #!$%@? zasięg, tmobil łapie mi wszedzie.
Play ma dobry serwis internetowy i nie truje dupy, Tmobile ma uszkodzony pseudoserwis i co tydzień wysyła reklamę mms a jeden numer musiałem zablokować tak truł
Telefon na własną rękę skończy się na ratach, a to przecież to samo


@GeneraleHans: tylko że w #!$%@? wyższa cena wychodzi ostatecznie. Lepszy już mix jak musisz. Ale najlepiej na raty i mieć p rogram na kartę bo w abonamencie/miksie masz (w rozsadnej cenie) 1gb max i darmowe sms do tej samej sieci
bierzesz na kartę i masz za zero to, za zero tamto, internetu 5gb itd
@Koliber86: Ja się nie muszę z tym bawić, mam przypisaną kartę. Jak kończy się pakiet, to automatycznie się wszystko robi. ;)
@GeneraleHans: No ale wtedy nie będziesz przywiązany do jakiejś sieci i jak pojawi się tańsza oferta u innego operatora, to można bez problemu przenieść numer. Cenowo pewnie wyjdzie podobnie.
@Koliber86: @tacky: jest jedno ale... jak masz abo to masz jednakowe okreslone umowa warunki i czesc czapka.
W ofercie na karte za miesiac, czy dwa siec postanowi obciac np net, albo wylaczyc za darmo do... i juz oferta przestaje byc taka fajna.
Tyle tylko ze w sytuacji polskich telekomow ta druga sytuacja jest raczej nierealna, bo tu nadal trwa woja cenowa i +/- wszyscy operatorzy staraja sie dac all free
@PurpleHaze: Zapewne wiesz, że nawet abo nie chroni cię przed zmianami warunków. Przykładu nie trzeba daleko szukać. Play obciął prędkość netu w roamingu, a ludzie nic z tym nie mogą zrobić. Na kartę bierzesz nogi za pas i pokazujesz co myślisz o takich działaniach.
@tacky: tak ale jak play bedzie chcial zmienic cos jeszcze to jestes wolny od abo. A na predkosc osobiscie nie narzekam.
Za to zmiana operatorow #!$%@? sie z tym kolejne zgody marketingowe zeby taniej i reszta i nagle pol polski ma twoj numer, od garnkow poprzez ubezpieczenia do kart kredytowych.