Wpis z mikrobloga

Czasem zastanawiam się jak ci wszyscy pisarze i poeci dali radę upublicznić swoje dzieła. Nie mówię nawet o trafieniu do publiki lub wydaniu swoich książek w tysiącach egzemplarzy, mowa tu o wyciągnięciu swoich brudnopisów i wystawieniu ich na widok publiczny. W czasach podstawówki byłem takim pisarzem, moje opowiadanie (pisane na ocenę) zostało nawet wybrane jako najlepsze w klasie i przez miesiąc wisiało na tablicy. A teraz? Ilekroć coś skrobnę, zacznę pisać lub chociażby złapię pomysł zaraz chowam wszystko do szuflady z uczuciem głębokiego zażenowania i myślą "Mam nadzieję, że nikt nigdy tego nie zobaczy!".


#randomanimeshit #patchouliknowledge #touhou #przegryw #rozkminy #
Pobierz qqwwee - Czasem zastanawiam się jak ci wszyscy pisarze i poeci dali radę upublicznić ...
źródło: comment_LdZUoFFVd2tryuv1WQdJC1hojzGujJtO.jpg
  • 9
A teraz? Ilekroć coś skrobnę, zacznę pisać lub chociażby złapię pomysł zaraz chowam wszystko do szuflady z uczuciem głębokiego zażenowania i myślą "Mam nadzieję, że nikt nigdy tego nie zobaczy!".


@qqwwee: Pisz w komentarzach. Jak bym tak robił z swoimi wierszami które co jakiś czas wstawiam to żaden z nich by dziś nie ujrzał światła dziennego :D
kodu na githuba wrzucać,a co dopiero komuś moje grafomaństwo


@Life_will_kill_ya: raz jeden w życiu zaliczyłem combo, bo nie dało się tego uniknąć - praca inżynierska, kod + reszta pracy. Dobrze, że trafiło to tylko do trzech osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

próby rusynku( ͡° ʖ̯ ͡°)

A to już jest temat na osobny wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)

@