Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy w dzisiejszych czasach to normalne, że na pierwszej randce facet całuję cię z języczkiem oraz próbuje cię obmacac? Niedawno skończył się mój długoletni związek. W sumie pierwszy w jakim byłam. Zaczęłam chodzić na randki, ale odrzuca mnie to, że obcy faceci tak postępują. Nie mam nic przeciwko pocałunkom, ale niech chociaż wstrzymaja się do tego drugiego spotkania. Z waszego doświadczenia co możecie powiedzieć na ten temat? Niestety, ale jestem typowa romantyczka. Mam juz sobie kupić koty czy jeszcze dać szansę innym?
#randki #zwiazki #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 94
trafiłaś na takie elementy


@Yssuna: Rozumiem, że facet chcący pocałować dziewczynę po fajnej randce to podczłowiek wg Ciebie? :)

Może spróbuj na sympatii


@Yssuna: Tu się zgadzam, Sympatia to świetny portal. Jak ktoś szuka czegoś poważniejszego to nic nie zastąpi porządnego randkowego portalu. Też poznałem kilka fajnych dziewczyn, nigdy nie było żadnej wtopy.
Rozumiem, że facet chcący pocałować dziewczynę po fajnej randce to podczłowiek wg Ciebie? :)


@LuckyLuq: To chyba źle rozumiesz. Nie napisałam nigdzie, że podczłowiek. Napisałam tylko, że jak dziewczyna szuka wartościowego faceta, to takim zachowaniem na pierwszym spotkaniu jest u niej raczej spalony. Ja takie coś odebrałabym jak chęć zaciągnięcia mnie do łóżka i drugiego spotkania na bank by nie było.
@LuckyLuq: Aaa no to widzę znasz całe moje życie skoro jej nigdy nie czułam :D Kurczę 3 związki i nie czułam nigdy chemii. Po prostu mam swoje zasady i jestem rozważna, nie rzucam się z językiem do pierwszego lepszego faceta.
OP: @Namarin Te moje romantyczne nastroje polegaja na tym, ze lubie czasami dostawac kwiaty, isc na spacer do lasu, polezec w lozku, zrobic piknik na lace. Moze to troche dziecinne, ale nie zrezygnuje z tego. Juz wole byc sama ;)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
@Yssuna: Musiały być szalenie interesujące i intensywne :P Dobra, nie wnikam, nie moja broszka. Widocznie mamy inne temperamenty. Bo moim zdaniem robienie wielkiego halo z czułego pocałunku zalatuje już nieco zbędną kurtuazją. "Też chcę, ale pozwolę, bo mam zasady" :D
@AnonimoweMirkoWyznania: wg. mnie wszystko zależy od tego jaki jest nastrój, napięcie między "partnerami" itd. Myślę że nie zawsze takie zachowanie może świadczyć o tym że facet chce tylko seksu może zwyczajnie mu się podobasz i chciał to zrobić pod wpływem emocji. Oczywiście fajnie by było gdyby próbował wyczuć czy Ty też chcesz... ale czasami trudno to zrobić. Nigdy nie miałaś tak że ktoś Ci się aż tak podobał i czułaś się
Musiały być szalenie interesujące i intensywne :P


@LuckyLuq: Były :)

"Też chcę, ale pozwolę, bo mam zasady" :D


@LuckyLuq: No właśnie "nie chce". Jeśli Twój temperament polega na tym żeby całować każdą laskę napotkaną na ulicy to gratuluję. Dla mnie do pocałunku potrzebna jest chemia, o której pisałeś wcześniej, każdy człowiek ma inny czas "uruchomienia" tej chemii w sobie, a człowiek, u którego ta chemia włącza się dopiero po kilku
@zebatykocur: Nie były ich dziesiątki. Powiedzmy przeżyłem w swoim życiu jakieś... 9-10 pierwszych randek. Wcześniej te kobiety albo znałem dosyć blisko albo rozmawiałem przynajmniej tydzień po kilka godzin przez internet. Tak mi się zawsze układały spotkania, że było super przyjemnie i kończyło się pocałunkiem. Nigdy nic spieprzyło się po pocałunku, było tylko przyjemniej i bardziej ekscytująco. Trzy poważniejsze związki jakie miałem w życiu zawsze były udane (przynajmniej przez kilka miesięcy) i
eśli Twój temperament polega na tym żeby całować każdą laskę napotkaną na ulicy to gratuluję.


@Yssuna: Jestem bardzo wybredny. I jeśli już z kimś idę na randkę, to na pewno nie jest to pierwsza lepsza. Nie mam zamiaru Cię całować jak się wynudziłem przez ostatnie 3 godziny :)
@effen773: te malutkie szczegóły i momenty (takie jak ten uśmiech w trakcie całowania) są własnie najlepsze, to jest właśnie ta chemia i znak, że działa i tylko o to mi chodziło. A dziewczyny wyżej uważają, że jak chcę to przeżyć to pewnie od razu wsadzę rękę w jej majtki.