Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy w dzisiejszych czasach to normalne, że na pierwszej randce facet całuję cię z języczkiem oraz próbuje cię obmacac? Niedawno skończył się mój długoletni związek. W sumie pierwszy w jakim byłam. Zaczęłam chodzić na randki, ale odrzuca mnie to, że obcy faceci tak postępują. Nie mam nic przeciwko pocałunkom, ale niech chociaż wstrzymaja się do tego drugiego spotkania. Z waszego doświadczenia co możecie powiedzieć na ten temat? Niestety, ale jestem typowa romantyczka. Mam juz sobie kupić koty czy jeszcze dać szansę innym?
#randki #zwiazki #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 94
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jest. Z mojego doświadczenia - wolę na powoli jak mi zależy. Bo z doświadczenia wynika że im szybciej to tym większe prawdopodobieństwo że sie całość #!$%@?.
Inna sprawa że dużo lasek oczekuje konkretów na 1 randce (lizanie, sex) i jak tego nie ma to sobie myślą że coś z gościem nie tak.
  • Odpowiedz
dc7310f745: Na pierwszej randce facet mnie dość nagle pocałował, tak byłam zaskoczona, że dopiero po paru sekundach przeprosiłam i to był koniec randki. Nie wiem dlaczego, ale przyciągam tylko takich facetów. Nie ubieram się wyzywająco, urodą mam delikatną, takiej nastolatki. Macie jakieś sugestie co mogłabym zrobić, aby zmienić typ facetów, którym się podobam :P?

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To chyba widzisz po ich twarzy przed randką, że to typowy Seba? Czego od takiego oczekujesz? Podejścia do kobiety xD? Dla sebixa jesteś jedynie miejscem, w które włoży swojego przyjaciela. Niby nie należy oceniać po wyglądzie, ale on jednak sporo mówi.
  • Odpowiedz
OP: Właśnie nie wiem dlaczego, ale przyciągam taki typ facetów. Nie ubieram się wyzywająco, mam taką dziewczęcą urodę. Na pierwszej randce jak mnie facet pocałował to byłam tak zszokowana, że dopiero po paru sekundach przerwałam to. Nie pozwolę na takie zachowanie. Jak facetowi zależy to wg mnie powinien poczekać :)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
OP: Właśnie żaden z nich nie wyglądał na takiego. Sebę, któremu zależy na jednym rozpoznam na kilometr. Jak rozmawiałam z tamtymi facetami to wydawali się mili, ogarnięci i nie podejrzewałabym ich o takie akcje.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: c.d I w sumie to nie były pocałunki jakieś takie mocno seksualne, ale namiętne, kilku(nasto)sekundowe na pożegnanie. Takie po których patrzy się w oczy trzymając dłonią twarz dziewczyny, delikatny dotyk po podbródku, uśmiech, świecące oczy i .... już wiesz, że będzie druga randka.
  • Odpowiedz
Czy w dzisiejszych czasach to normalne, że na pierwszej randce facet całuję cię z języczkiem oraz próbuje cię obmacac?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, to nie jest normalne zachowanie...jeśli tak robi to zależy mu na jednym. Dziwię się, że po rozmowie z nimi przed spotkaniem nie zauważyłaś niczego co wskazywałoby na takie zachowanie, ewentualnie za szybko się z nimi spotkałaś. Ja jestem tego zdania, że lepiej z kimś popisać jakiś czas, a dopiero potem
  • Odpowiedz
@effen773: Nie, nie Łysy z Brazzers. Ale jak dwoje dorosłych ludzi się spotyka, jest bardzo miło, nastrojowo, jest ta cała chemia bardzo szybko, to pocałunek na koniec będzie pięknym zakończeniem wieczoru. Seks, owszem, zazwyczaj psuje sytuację i później jakoś dziwnie wychodzi. Ale pocałunek jak najbardziej jest bardzo spoko. Nie taki jak przed seksem z jęzorem w gardle ale powolny, namiętny i w ogóle taki wow.
Ale widzę, że tu różowe się
  • Odpowiedz
OP: Jaki sposób umawiania się na randki polecacie? Tinder jakoś źle mi się kojarzy, ale nie chcę się uprzedzać. Do tej pory faceci zapraszali mnie na kawę tak z ulicy, ale jak widać to zły sposób :)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
OP: @Yssuna
Jedyny problem, który mam ze sobą to to, że jestem za miła i za bardzo ufam ludziom. Asertywność też szwankuje ale pracuję nad tym aktualnie. Z każdym pisałam tak przez tydzień, dwa. Nie pisaliśmy ze sobą każdego dnia, ale kontakt był. Na kawę nie zgadzałam się od razu, zawsze pisałam, że się zastanowię i dopiero za jakiś czas jak mi się spodobał charakter takiego chłopaka to dochodziło do spotkania
  • Odpowiedz
Jedyny problem, który mam ze sobą to to, że jestem za miła i za bardzo ufam ludziom.


@AnonimoweMirkoWyznania: Noo to witam w klubie, też za bardzo ufam ludziom, a potem wychodzi jak wychodzi.
Hmm, a może jak z nimi pisałaś to może weszliście na jakiś temat, po którym oni mogli stwierdzić, że na pierwszym spotkaniu sobie mogą na takie zachowanie pozwolić?

Ewentualnie miałaś po prostu pecha i trafiłaś na takie elementy.
  • Odpowiedz