Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy w dzisiejszych czasach to normalne, że na pierwszej randce facet całuję cię z języczkiem oraz próbuje cię obmacac? Niedawno skończył się mój długoletni związek. W sumie pierwszy w jakim byłam. Zaczęłam chodzić na randki, ale odrzuca mnie to, że obcy faceci tak postępują. Nie mam nic przeciwko pocałunkom, ale niech chociaż wstrzymaja się do tego drugiego spotkania. Z waszego doświadczenia co możecie powiedzieć na ten temat? Niestety, ale jestem typowa romantyczka. Mam juz sobie kupić koty czy jeszcze dać szansę innym?
#randki #zwiazki #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 94
AgresywnyMurzyn: Haha ale roznica, jedno a drugie spotkanie? Serio to tak duzo? Szczegolnie gdy wczesniej sporo piszecie, albo telefonujecie? Co innego jakby zrobil to po 15 minutach od zapoznania, a nie gdy juz wiadomo co i jak. Albo ruchasz sie albo spadaj, bo najwidoczniej nie pociągamy cię.

Zaakceptował: Asterling
BliskiDryblas: Dajesz sie pocałowac, a dopiero po ilus sekundach trybi ci w głowie że to nie tak i co "nie szanujesz sie"? Wygladasz milutko, wiec latwo cie wykorzystać i dlatego jest jak jest. Popracujesz nad sobą, to przyciagniesz inny typ faceta. Taki wybierasz to taki c isie podoba. Nie płacz

Zaakceptował: Asterling
Ze swoim niebieskim calowalam się dużo na pierwszym spotkaniu, miałam wrażenia, że znam go od lat a nie od godzin i w lipcu będzie 6 lat od tamtego momentu :)


@sugas: Dokładnie tak. Jak jest chemia od początku i to taka silna, to nie wiem po co robić te głupie gierki, uniki, jakieś zasady kilku spotkań. Naczytały się pewnie bravo gazetek, albo usłyszały że muszą się "szanować" grając niedostępną, a później
chemia to właśnie coś co się czasami czuje jeszcze zbyt dobrze kogoś nie znając. Jak to uczucie przychodzi po kilku spotkaniach to już nie jest chemia a bardziej racjonalne uczucie.


@powiedz: To prawda, ale... w sumie co kto lubi. Niektórzy wiążą się z wieloletnimi przyjaciółmi, schodzą się po iluś latach zwykłej znajomości, inni z rozsądku, zwykłego przywiązania, albo wystarczy że ktoś się podoba, jest miło i też mówią że to miłość,
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie daj się Mirabelko! rób tak jak czujesz, a jak nie czujesz to łatwo mu na całusy nie pozwalaj ;)
jak dla mnie, gdy dziewczyna ma swoje zdanie i go pilnuje to jest to godne szacunku.
a tak zupełnie subiektywnie: masz poglądy bardzo słuszne i się ich trzymaj bo coraz mniej takich Mirabelek na świecie.
stulej: @Kolmetoista @LuckyLuq: delikatny pocałunek na pierwszej randce jest ok jeśli obie strony są chętne, ale no właśnie - delikatny. Krótki, romantyczny i bez badania migdałków. :P
Czyli jaki? Zbijam z jęzorem delikatnie czy bez jęzora, takie dłuższe, czulsze cmoknięcie w usta?
@Darthvan : Zdarza mi sie calowac na pierwszej randce, spotkaniu. Oczywiscie nie jest to jakies pakowanie sie z jezykiem itd. Jesli mi sie spodobala, spotkanie bylo spoko to