Wpis z mikrobloga

@Lrrr: śmieszy mnie że tacy ludzie jak Ty znajdą sobie z dwadzieścia zdjęć prezentujących ludzi chorych psychicznie i przez to próbujecie zdyskredytować ogromny problem jakim jest brak tolerancji. To też wg Ciebie powinno pluć się na patriotyzm, bo podczas Marszu Niepodległości zdarzały się wybryki sebiksów którzy demolowali miasto? Sytuacja dokładnie taka sama, też sobie wybieram ludzi którzy pasują do mojej teorii. Pomyśl czasem na swoimi argumentami
  • Odpowiedz
@Madotsuki czy ja krytykuję? napisałem że takie osobniki działają na szkodę środowiska LGBT. Nikt takich zjebów nie podstawia tam, są częścią tego środowiska i to nie jest 20 zdjęć to jest jakaś część całego ruchu. Przez takich #!$%@?ów całe środowisko jest odbierane w ten sposób (identycznie jak niektóre media chcą przedstawić cały marsz niepodległości przez pryzmat sebków zadymiarzy). Zabrzmi to głupio ale mam znajomego który jest homoseksualistą i absolutnie odcina się od
  • Odpowiedz
@falszywy_prosty_pasek: Nie rozumiem tych waszych parad.

To największe wydarzenie na rzecz równych praw, wolności i różnorodności w Polsce.

Ten fragment kompletnie nic nie tłumaczy. Równe prawa wobec czego? Wolność od czego? Różnorodność??
  • Odpowiedz
@falszywy_prosty_pasek: takie mam pytanie. Co ma promocja orientacji seksualnej do dumy? Przecież to jest patologia umysłowa. I nie mam na myśli tutaj homo, czy heteroseksualizmu, ale sam fakt, że Warszawa ma być dumna z powodu czyjejś orientacji seksualnej.

Kuźwa, Paryż jest dumny z wieży Eiffla, Nowy Jork był dumny z WTC, a Warszawa ma być dumna z relacji seksualnej XD .
  • Odpowiedz
zawsze, za każdym razem to samo xDDD
niby marsz homoseksualistów i lewaków, a jakoś dziwnym trafem to prawaków boli od tego dupa.
  • Odpowiedz