Wpis z mikrobloga

To jest piękne. Stałem się celem zmasowanego ataku #agentwplywu u #4konserwy, a zamieszany jest w to między innymi... @MattJedi , który najpierw wielce ogłasza że "go to zlewa", a następnie zgłasza moderacji ten sam post jako atakujacy go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Moderacja za cofnięcie nieslusznego bana - serdecznie dziękuję. Szczerze mówiąc zszokowała mnie liczba bzdurnych zgłoszeń, która ciągnie się chyba w nieskończonosć. Nie oglądam panelu naruszeń, był mały szok. Na szczęście moderacja działa dość trzeźwo w odwołaniach, więc musicie się drogie konserwowe trolle bardziej postarać w swoich manipulacjach.

W dużym skrócie jak atakuje trollarnia:

1. W poście wymieniłem aktywnosć pewnego użytkownika, tropiącego masowo "agentów wpływu" #neuropa wskazując na jego hipokryzję. Zgadnijcie jak trolle postanowiły utrudnić zycie w odpowiedzi? Tak jest ! Zażądali dodania tagu polityka ! Co skutkowało odpowiednim ostrzeżeniem, pomimo że sam wpis nie miał takiego charakteru i cytował znaleziska innego użytkownika. Coś pięknego !

2. Pokłóciłem się z jednym użytkownikiem. Trolle postanowiły sytuacje wykorzystać i zgłaszali masowo pojedyńczo post po poście w odstępie kilku dni. W ten sposób moderator, poświęcający góra minutę (lub mniej) na ocenę zgłoszenia miał wrażenie jakbym nagminnie atakował drugiego usera. Za to samo przewinienie więc poszło kolejno: edycja komentarza, ostrzeżenie i ban. Bardzo sprytne i warte zapamiętania #4manipulatorzy , ale nie udało się. Ban cofnięty ( ͡º ͜ʖ͡º) - dziękuje 1XN5

3. Cenzura prewencyjna
Masowe zgłaszanie nieprawidłowych tagów pod wpisami mikro. Jakie tagi? Obojętnie byle zgłoszenie przeszło. Dotyczy np. tego postu I najlepsze że do tej pory nie wiem którego tagu brakuje. Wpis został taki sam jaki był. Czyżby więc wysyłali nawzajem sprzeczne zgłoszenia pt: dodaj tag/usun tag ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Puściłeś obelgę wobec rzecznika ministra MON? Wiedz że "zaatakowałeś innych". Ciekawe jakoś pewne osoby ze świata polityki czy celebrytów sa wylewane masowo pomyje, ale #misiewicz jest widać święty ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wpis musiał zostac usunięty.

Chyba należy zadać właściwe pytanie #moderacja - czy takie działania nie podpadają pod manipulowanie i nie należało by ukarać zgłaszających ?
#moderacja #moderacjacontent #neuropa #bekazkonserw #polityka
  • 16
@grubson234567: Możesz mnie nie wołać do swoich urojeń?

W ogóle nie wiedziałem że się "pokłóciłeś z innym użytkownikiem", ja nie śledzę każdego Twojego ruchu, nie zgłaszałem tych treści: http://www.wykop.pl/link/3588559/afera-10-sierot-z-syrii-wymyslona-naprawde-chodzilo-o-osiedlenie-rodzin/#comment-42974321 Swoją drogą niezły rak, wszystko pousuwane przez moderację, dobrze że dostałeś nauczkę że obrażanie ludzi nie przechodzi.

A tamten komentarz który straciłeś w rozmowie ze mną, to zgłosiłem z tydzień temu czy kiedy on tam został napisany, po prostu zgłoszenie czekało długo
@MattJedi: Musiałeś tylko 5 razy zedytować swój koment? Aż tak bardzo masz "gdzieś" że nie umiesz odpuscić okazji do kontrataku? Nic nowego. i Żenua Panie. Złapany za rękę, gryź ile wlezie. A nuż puści sama.

Brałeś udział w zorganizowanej akcji przeciw mnie. Witaj w zaszczytnym gronie bojowników #agentwplywu #60groszyzawpis gdzie twe miejsce. Ja już złudzeń co do twojej osoby nie mam żadnych.
@grubson234567: Tak, nazwij mnie jeszcze PiSowcem, jak to masz w zwyczaju. Taki ze mnie pisowiec: http://www.wykop.pl/wpis/20708745/

Agent wpływu wmawia mi że jestem agentem wpływu. Typowe odwracanie kota ogonem. Tylko że to Ty notorycznie stajesz po stronie, która jest żywotnie zainteresowana w posiadaniu internetowych agentów wpływu. A mi kto niby miałby płacić? Może Korwin, który strasznie się cieszy że dostał trochę drobnych jakie dostał w subwencji? xD A może Braun, który sam
@MattJedi: Urojenia może tak są uleczalne, ale jak widać brak elementarnego logicznego rozumowania, wręcz oszalełego oskarżania i wrzucania jakiś #oswiadczeniezdupy kompletnie poza kontekstem mojego wpisu już nie bardzo. Aż mi ciebie nawet żal.

Jest 1 w nocy. Juz po dobranocce więc Matt czas umyć ząbki i dobranoc. Nie migaj mi sie tu.
@grubson234567: Gdzieś mam Twój wpis. Przestań mnie wreszcie wołać, który to już wpis gdzie mnie wołasz bez powodu? I jeszcze się dziwisz że Ci odpowiadam. To po kiego mnie wołasz, po kiego o mnie piszesz? Skoro tak Was boli ten tag #agentwplywu, to znaczy że jesteście naprawdę słabi w swojej robocie, bo byle Mirek z zabitej dziury pod psią budą jest w stanie bez wysiłku naprzykrzyć Wam krwi.